اداره کل حراست
جستجو
گردهمایی مسئولین حراست فرمانداریها و شهرداریهای تابعه دیماه 98 1398/10/30
گردهمایی مسئولین حراست فرمانداریها و شهرداریهای تابعه دیماه 98

مدیرکل حراست استانداری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها سپهبد شهید سلیمانی و همرزمانش همچنین جان باختگان حادثه تشییع پیکر شهید بزرگوار در کرمان و حادثه سقوط هواپیمای اکراین در این گردهمایی ضمن احصاء و بیان مشکلات و آسیب های موجود به نقش حراستها در رفع آسیب ها اشاره نمود و افزود با توجه به مسائل و مشکلات پیش آمده، یکی از راههایی که میتواند زمینه رضایتمندی مردم را فراهم نماید خدمت رسانی به مردم است که در این میان حراست ها به عنوان واحد نظارتی درون سازمانی میتوانند نقش موثری ایفا نمایند.

مبیّن در بخش دیگری از مطالب خود با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی از مسئولین حراست خواست ضمن مطالعه دقیق قانون انتخابات و دستورالعملهای ابلاغی ازسوی مرکز حراست وزارت کشور، با اقدامات پیشگیرانه زمینه را برای برگزاری انتخابات سالم و شکوهمند فراهم نمایند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در گردهمایی مسئولین حراست فرمانداریها و شهرداریها، حراست ها را بازوان توانمند مدیر و سازمان خطاب قرار داد و افزود نقش اصلی حراست ها در سیستم، انجام اقدامات پیشگیرانه در راستای جلوگیری از وقوع تخلف و فساد می باشد.

فخری یادآور شد یکی از وظایف اصلی حراست ها اقدامات صیانتی است که علیرغم وجود محدودیت ها ، نیروهای حراستی این کار را با مسئولیت پذیری به خوبی انجام میدهند.

معاون عمرانی استاندار در پایان به سوالات و ابهاماتی که در حوزه شهرداریها و دهیاریها وجود دارد و از سوی همکاران حراست مطرح گردید پاسخ داد.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 116
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: سمنان- بلوار بسيج - استانداري سمنان- اداره كل حراست استانداري.  تلفن : 2129271 و 2129272 و 33459897  دورنگار : 33443453
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل حراست استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal