معاون عمرانی استاندار سمنان:
مدیریت پسماند یکی از وظایف ذاتی و مهم شهرداری ها است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت:مدیریت پسماند یکی از وظایف ذاتی و مهم شهرداری هاست و شهرداران باید در راستای تحقق این مهم بکوشند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:

دکتر منوچهر فخری، در جلسه کارگروه استانی مدیریت پسماند، گفت:
مدیریت پسماند یکی از وظایف ذاتی و مهم شهرداری ها است و شهرداران نیاز است تا با آمادگی کامل و ارائه راهکارهای مناسب، مطلوب و عملی در جلسه کارگروه استانی مدیریت پسماند شرکت کنند، قطعا کوتاهی و سهل انگاری در این حوزه به هیچ ‌عنوان‌قابل قبول نخواهد بود.
وی ادامه داد:بسیاری از مسائل و موارد کارگروه استانی ‌مدیریت پسماند، به صورت مستقیم به شهرداران استان مربوط است وشهرداران باید به صورت جدی و مستمر در این جلسات حضور پررنگ و موثر داشته باشند.
معاون استاندار سمنان اظهار داشت:نیاز است تا کارگروه های پسماند شهرستانی در اسرع وقت فعال و گزارش کار به صورت مستمر و فعال به کارگروه استانی ارائه شود و در هر جلسه کارگروه مدیریت پسماند استان، یکی از فرمانداران و شهرداران استان حضور یابند و طرح خود را ارائه دهند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان افزود:جلسه کارگروه استانی مدیریت پسماند یکی از جلسات بسیار مهم است که باید تلاش کنیم تا خروجی این جلسه کاربردی و عملیاتی باشد.
تاریخ:
1398/05/14
تعداد بازدید:
224
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal