سرخط خبرها:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان:
کلیات طرح جامع و تفصیلی شهر شهمیرزاد تصویب شد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: کلیات طرح جامع و تفصیلی شهر شهمیرزاد در جلسه امروز (چهارشنبه) شورای برنامه‌ریزی و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان به تصویب رسید.
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، دکتر منوچهر فخری روز چهارشنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان در سالن یادگار امام (ره) استانداری افزود: جزئیات و تصویب نهایی این طرح جامع و تفصیلی با پیگیری‌های ملی و استانی و با هماهنگی دیگر دستگاه های اجرایی در‌ گام اجرایی قرار می گیرد.
وی خاطر نشان کرد: زیبایی شهمیرزاد به طبیعت و باغ های آن است و همگان باید برای حراست از طبیعت بکوشند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با بیان اینکه طبیعت و باغ ها در استان متعلق به آیندگان است، گفت: با تاکید استاندار محترم و نظارت دقیق معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مجوز تغییر کاربری باغ و فضای سبز در استان سمنان‌ اعطا نخواهد شد.
وی تصریح کرد: حراست و حفاظت از باغ ها خط قرمز در مدیریت معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری به شمار می رود.
فخری اضافه کرد: تدوین طرح جامع شهر شهمیرزاد از سال 87 آغاز شد که روند تصویب آن تا قبل از این جلسه منجر به تصویب نشده بود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: در ادامه تصویب نهایی این طرح از دیدگاه دستگاه های اجرایی استفاده خواهد شد.
تاریخ:
1399/06/26
تعداد بازدید:
235
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal