سرخط خبرها:
با حضور در شهرک صنعتی سمنان انجام شد :
بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور از شرکت تولیدی شیمیایی کلران
بابک دین پرست ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور از شرکت تولیدی شیمیایی کلران در شهرک صنعتی سمنان بازدید کرد
به گزارش روابط عمومی ، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، بابک دین پرست ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور در اولین برنامه ی سیزدهمین سفر استانی خود در استان سمنان با حضوردر شهرک صنعتی سمنان از شرکت تولیدی شیمیایی کلران بازدید کرد .
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور در این برنامه ضمن بازدید از بخشهای مختلف این شرکت بزرگ تولیدی از نزدیک با خط تولید انواع فرآورده های شیمیایی کلرو مشتقات آن در کشورآشنا و در ادامه به برخی مشکلات و تنگناهای این مجموعه رسیدگی کرد .
گروه تولیدی شیمیایی کلران با سرمایه گذاری بخش خصوصی در سال 1362 تاسیس و درمساحتی بالغ بر 22000 متر مربع در سال 1375 در شهرک صنعتی سمنان به بهره برداری رسید و با اجرای طرح های توسعه ای خود، در مساحتی بالغ بر 100000 متر مربع، توانسته است میزان تولید خود را به بیش از 200 تن گاز کلر در روز افزایش دهد.
گروه تولیدی شیمیایی کلران با بیش از سه دهه سابقه تولید و به پشتوانه تخصص و تعهد کارشناسان خود توانسته است ضمن افزایش توسعه کمی و کیفی محصولات، نسبت به استقرار سیستم های مختلف ایزو و عضویت در نظام جهانی کسب و کار ، چندین گواهینامه بین المللی و استانداردهای اجباری و تشویقی را کسب نماید .
در این بازدید خجسته پور ،،معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی و شریفی نژاد ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان و محسن صالحی‌نیا ، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران نیز بابک دین‌پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت‌ کشور را همراهی می کنند.‌
تاریخ:
1399/06/25
تعداد بازدید:
240
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal