سرخط خبرها:
سید عباس دانایی فرماندار سمنان خبر داد
افتتاح 108 طرح عمرانی و اقتصادی در اولین روز دولت با اعتباری بالغ بر 134 میلیارد تومان
آیین افتتاح همزمان پروژه های هفته دولت شهرستان سمنان با حضور ویدئو کنفرانسی آشناگر استاندار ،معاونین استاندار ،سید عباس دانایی فرماندار سمنان

آیین افتتاح همزمان پروژه های هفته دولت شهرستان سمنان با حضور ویدئو کنفرانسی آشناگر استاندار ،معاونین استاندار و سید عباس دانایی فرماندار به همراه مدیران ادارات در محل فرمانداری سمنان برگزار شد.
سید عباس دانایی فرماندار سمنان خبر داد:
افتتاح 108 طرح عمرانی و اقتصادی در اولین روز دولت با اعتباری بالغ بر 134 میلیارد تومان
دانایی فرماندار سمنان بیان داشت این پروژه ها که با مشارکت 22 دستگاه در اولین روز هفته دولت به بهره برداری رسیده است ساخت 100 طرح عمرانی با مساعدت 19 دستگاه اجرایی و هشت طرح مربوط به طرح‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری است که با تلاش سه دستگاه اجرایی به سرانجام رسیده است.
وی بیان داشت 637 میلیارد ریال برای افتتاح هشت طرح اقتصادی در شهرستان سمنان به مناسبت هفته دولت هزینه و زمینه اشتغال 72 نفر فراهم شده است.
دانایی در ادامه با بیان اینکه از مجموع هشت طرح اقتصادی آماده بهره برداری در این شهرستان سه طرح مربوط به بخش صنعت، سه طرح مربوط به جهاد کشاورزی، یک طرح مربوط به حوزه میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی و یک طرح مربوط به شرکت پخش فرآورده های نفتی است.
وی با اشاره به اینکه طرح های عمرانی افتتاح شده در شهرستان سمنان به مناسبت هفته دولت در زمینه‌های مختلف مانند آب‌رسانی، کشاورزی، نوسازی مدارس، شهرداری و اجرای طرح‌های آبخیزداری و آبخوان‌داری، است گفت بیش از 20 درصد طرح های قابل افتتاح در هفته دولت در شهرستان سمنان مربوط به بخش روستایی است.
افتتاح ایستگاه آتش نشانی در منطقه محلات، افتتاح واحد تولیدی مزرعه مرغ تخم گذار با ظرفیت 60 هزار قطعه و افتتاح واحد تولید کره بادام زمینی از جمله طرح‌های مهم آماده افتتاح این شهرستان در هفته دولت امسال است.
دانایی در خصوص پروژه های سفر ریاست محترم جمهور به استان نسیز بیان داشت در سفر ریاست جمهوری به استان عملیات اجرای 26 طرح با 700 میلیارد تومان برای شهرستان سمنان در نظر گرفته شد که تاکنون 140 میلیارد تومان آن ابلاغ شده است
وی با بیان اینکه مصوبه های ستاد ملی مقابله با کرونا و دیدگاه های رهبر معظم انقلاب، فصل الخطاب برای انجام مراسم محرم حسینی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در شهرستان سمنان است نیز گفت تاکنون 45 مجوز برای برگزاری مراسم های محرم حسینی در شهرستان سمنان از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی استان صادر شد.
تاریخ:
1399/06/05
تعداد بازدید:
601
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal