سرخط خبرها:
در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید عنوان شد :
استاندار سمنان:ماموریت گره‌گشایی از مشکلات بنگاه‌های اقتصادی استان سمنان باجدیت ادامه یابد
استاندار سمنان گفت: ماموریت گره‌گشایی از مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان سمنان با تلاش مستمر دستگاه‌های اجرایی مربوط و بانک‌های عامل ادامه یابد.
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، علیرضا آشناگر روز سه‌شنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان در سالن یادگار امام (ره) استانداری افزود: عملکرد بانک های عامل در هفته های گذشته در اعطای تسهیلات رونق تولید به بنگاه های اقتصادی چندان مورد رضایت نبود که این رویه به طور حتم اصلاح می شود.
وی خاطر نشان کرد: دستگاه های اجرایی مربوط و بانک های عامل به صورت مستمر با ارائه گزارش عملکرد، نسبت به اقدام های انجام‌شده در گره‌گشایی از مشکلات بخش صنعت و تولید و تحقق شعار سال باید پاسخگو باشند.
آشناگر ادامه داد: در کل عملکرد بانک‌های عامل در ارایه تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی استان در سال های گذشته مطلوب بوده است که این روند باید ادامه یابد.
آشناگر تصریح کرد: جلسات کارشناسی کارگروه تسهیل و رفع تولید با دقت نظر بیشتر برگزار شود و پرونده ها به صورت تخصصی در این جلسات بررسی و چکش کاری شود.
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان ، 62 طرح کشاورزی به ارزش 130 میلیارد ریال در ماه های گذشته از محل رونق تولید و چهار طرح اقتصادی در بخش صنعت به ارزش 110 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند.
در سال های گذشته افزون بر 17 هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش های مختلف به واحدهای تولیدی و صنعتی استان پرداخت شد.
تاریخ:
1399/05/07
تعداد بازدید:
514
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal