سرخط خبرها:
تولید گندم امسال در استان سمنان به 117 هزار تن می‌رسد
تولید گندم امسال در استان سمنان به 117 هزار تن می‌رسد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: تولید گندم امسال در استان سمنان به 117 هزار تن می‌رسد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، سید حسن میرعماد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال سال آبی بسیار خوبی را در استان سمنان به نسبت سال گذشته شاهد هستیم.
وی افزود: امسال میزان بارندگی در استان سمنان به نسبت سال گذشته 145 درصد افزایش داشته است و باید گفت که امسال مجموع بارش‌های خوبی که در استان سمنان رخ داده است، سبب شده شاهد افزایش تولید در بخش کشاورزی استان به‌ویژه در حوزه زراعت باشیم.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان اظهار امیدواری کرد: در سال جهش تولید توفیقات بسیار خوبی در بخش کشاورزی استان سمنان به‌ویژه در محصولات زراعی به‌طور اخص غلات حاصل شود و از این طریق موجب رونق درآمد کشاورزان شود.
میرعماد عنوان کرد: پیش‌بینی ما بر این است که با توجه به میزان بارندگی‌های خوب انجام‌شده در استان سمنان بتوانیم در بخش زراعت در مناطق دیم خیز استان شاهد افزایش کشت گندم باشیم و میزان تولید گندم استان امسال به 117 هزار تن افزایش یابد.
وی بیان کرد: امسال وضعیت استان سمنان چه در مناطق ییلاقی و چه در مناطق قشلاقی با توجه با بارش‌های خوب انجام شده، مطلوب است و باید گفت سال خوبی برای کشاورزان و دامداران و عشایر است.
تاریخ:
1399/03/03
تعداد بازدید:
86
منبع:
روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal