سرخط خبرها:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان:
دانشگاه‌های علوم پزشکی استان سمنان برای جذب اعتبارهای ملی تلاش کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: دانشگاه‌های علوم پزشکی استان سمنان برای تامین تجهیزات و جذب اعتبارهای ملی لازم برای مقابله با کرونا ویروس تلاش کنند‌
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، حبیب‌الله خجسته‌پور روز چهارشنبه در ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استانداری سمنان و ستاد مقابله با کرونا ویروس در استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری افزود: با پیگیری‌های استاندار محترم سمنان ، نامه‌نگاری‌هایی برای جذب اعتبار ملی برای مقابله با کرونا ویروس در استان سمنان انجام شد که تاکنون بیش از 50 میلیارد ریال به دانشگاه‌های علوم پزشکی استان سمنان تخصیص یافت.
وی خاطر نشان کرد: بخشی از اعتبارها و زیرساخت‌ها برای مقابله با کرونا ویروس ، به صورت متمرکز در اختیار وزارت بهداشت است که باید دانشگاه‌های علوم پزشکی استان سمنان نسبت به جذب این اعتبارهای ملی تلاش کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ادامه داد: با در خانه ماندن و توجه مردم به آموزش های وزارت بهداشت ، روند شیوع کرونا ویروس در جامعه کاهش می یابد.
خجسته پور اضافه کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با کرونا ویروس تمام قد در اختیار دانشگاه‌های علوم پزشکی استان سمنان باشند.
تاریخ:
1398/12/28
تعداد بازدید:
8176
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal