سرخط خبرها:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان:
مردم برای رفع موانع رونق تولید مطالبه‌گر باشند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: اقشار مردم به خصوصی کشاورزان و تولیدکنندگان برای رفع موانع رونق تولید از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی مطالبه‌گری کنند
به گزارش روابط عمومی ، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، حبیب‌الله خجسته‌پور عصر شنبه در نشست اعضای هیات مدیره اتحادیه‌ها، تعاونی‌ها و تشکل‌های بخش کشاورزی استان در سالن همایش‌های سازمان جهاد کشاورزی استان افزود: تعاونی‌ها و تشکل‌های کشاورزی به معنی واقعی در عرصه تولید در استان تلاش می‌کنند و کشاورزان به کارهای گروهی ارزش بخشیدند.
وی خاطر نشان کرد: باتوجه به توسعه و پیشرفت در بخش‌های مختلف کشاورزی، یاری‌گری‌های کشاورزان در قالب رسمی‌تر به عنوان تعاونی‌ها در جامعه کنونی قابل مشاهده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ادامه داد: پایدارترین تعاونی‌ها در کشور در بخش کشاورزی فعال است چراکه کشاورزان از زمان‌های قدیم فرهنگ کار جمعی را معنا بخشیدند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان تصریح کرد: در ادامه فعالیت کشاورزان، باتوجه به به نقش تعاونی‌ها، باید برای توسعه این بخش از اقتصاد کشور و استان سمنان تلاش شود.
خجسته پور گفت: باوجود فشارهای خارجی و تحریم ، اما توجه به کشاورزان و تعاونی‌ها در اولویت است چراکه اقتصاد مقاومتی با تلاش این فعالان اقتصادی معنا پیدا می‌کند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان اضافه کرد: کشاورزان پیشتازان اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور هستند و باید با رفع مشکلات اقتصادی برای حمایت بیش از پیش از کشاورزان تلاش شود.
خجسته‌پور افزود: در اولین سال از گام دوم انقلاب اسلامی، نام و یاد شهدای انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم و وطن به خصوص سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی را گرامی می‌داریم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان خاطر نشان کرد: 2 آیین مهم انتخابات و راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را پیش‌رو داریم و از مولفه‌های انقلابی‌گری و نشان دادن وحدت در جامعه حضور پرشور آحاد جامعه در این آیین‌های سیاسی و‌اجتماعی است.
خجسته پور اظهارداشت: مطالبه‌گری ار نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در اولویت قرار گیرد و باید اقشار مردم به خصوص کشاورزان از نامزدها برای رفع نواقص قانونی و موانع رونق تولید مطالبه‌گری کنند.
تاریخ:
1398/11/19
تعداد بازدید:
413
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal