سرخط خبرها:
استاندار سمنان:
میراث فرهنگی استان سمنان در برگزاری مناسبت‌های ملی و آیینی حضور فعال داشته باشد
استاندار سمنان گفت: میراث فرهنگی استان سمنان برای اجرای طرح‌های متنوع و مردم‌پسند در مناسبت‌های ملی و آیینی حضور فعال و همه جانبه‌ای داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان ، علیرضا آشناگر روز شنبه در نشست کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری افزود: مشارکت دستگاه‌های اجرایی مربوط برای رونق گردشگری در استان سمنان اجتناب‌ناپذیر است و باید مدیران کل حاضر در نشست‌های از این دست برای توسعه اقتصادی استان ، ایده‌های ناب ارایه دهند.
وی خاطر نشان کرد: تدوین برنامه‌ با محوریت رونق گردشگری باید رویکردهای عملی داشته باشند و نباید این برنامه‌ها در بلندمدت در کتابخانه‌ها خاک بخورد.
استاندار سمنان تصریح کرد: اداره کل میراث فرهنگی استان در تمامی آیین‌های ملی و آیینی با تدوین برنامه‌های مشخص حضور فعال داشته باشد.
آشناگر با بیان اینکه، واگذاری اماکن تاریخی استان سمنان به بخش خصوصی با اطلاع‌رسانی دقیق در سراسر کشور در دستور کار قرار گیرد، ادامه داد: اداره کل میراث فرهنگی برای کویرنوردی در استان برنامه ارایه دهد.
وی اضافه کرد: اگر بخواهیم استان سمنان را به مقصد گردشگری تبدیل کنیم تمامی دستگاه‌های اجرایی مربوط پای کار باشند و نقش شهرداری ها در این بخش برجسته باشد.
استاندار سمنان با بیان اینکه شهرداری‌های استان در جذب گردشگر نقش پررنگی داشته باشند، افزود: تبدیل استان از معبر به مقصد گردشگری نباید به گونه‌ای باشد که نقش استان در اجرای وظایف مناسب‌سازی به عنوان معبر به فراموشی سپرده شود.
تاریخ:
1398/11/19
تعداد بازدید:
393
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal