سرخط خبرها:
رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان سمنان:
هماهنگی بین ستاد اجرایی و هیات نظارت انتخابات استان سمنان بی‌نظیر است
رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان سمنان گفت: هماهنگی بین هیات نظارت و ستاد انتخابات در اجرای فرآیند انتخابات تاکنون بی‌نظیر و مطلوب بوده است.
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، حجت الاسلام عربی روز شنبه در نشست مشترک اعضای ستاد انتخابات استان با اعضای هیات نظارت بر انتخابات استان سمنان افزود: برگزاری انتخابات همواره اقدامی با مسئولیت، سرنوشت‌ساز و امانت سنگینی بوده است.
وی خاطر نشان کرد: آرای مردم برای سه گروه رای‌دهنده، نامزد و نظام جمهوری اسلامی حق است که باید در هر سه مورد ، امانت‌ها رعایت شود.
رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان سمنان با بیان اینکه، تنها شعبه اخذ رای و زمان برگزاری انتخابات امانت نیست، بلکه تمامی فرآیند انتخابات به معنای واقعی امانت هستند، گفت: تقوا و قانون دو رکن مهم در اجرای فرآیند انتخابات است که با توجه به این موارد باید انتخابات برگزار شود.
حجت الاسلام عربی تصریح کرد: هماهنگی هیات نظارت و هیات اجرایی انتخابات در استان سمنان به معنای واقعی مطلوب و بی‌نظیر بوده است و اعضای هیات نظارت انتخابات در اجرای فرآیند انتخابات به هیچ عنوان به دنبال مچ‌گیری نیستند.
وی ادامه داد: ملاک کار در اجرای فرآیند انتخابات، قانون است و تمامی مسئولان مربوطه در چارچوب قانون برای حُسن اجرای انتخابات تلاش کنند.
تاریخ:
1398/11/19
تعداد بازدید:
622
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal