سرخط خبرها:
حضور پر شور مردم در پای صندوق‌های رای نشان از اتحاد و انسجام ملی است.
فرماندار مرکز استان در سخنرانی بین الصلاتین جمعه سمنان
سید عباس دانایی فرماندار مرکز حوزه انتخابیه سمنان ،مهدیشهر و سرخه و رئیس هیات اجرایی شهرستان سمنان از آمادگی کامل شهرستان سمنان برای برگزاری انتخابات خبر داد.
سید عباس دانایی فرماندار مرکز استان در بین الصلاتین نماز عبادی سیاسی جمعه سمنان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و تقدیر و تشکر از آیت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان بیان داشت آیت الله شاهچراغی به عنوان پدر معنوی محور وحدت در استان است.
وی با اشاره به برگزاری برنامه های متنوع در حوزه های مختلف در ایام الله دهه فجر در مرکز استان بیان داشت 93 پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ بر 711 میلیارد تومان مورد بهره برداری و افتتاح قرار گرفته است که پروژه هایی با رقم های خوب و تاثیرگذار در رشد و توسعه شهرستان است که حاصل تلاش های همه مدیران دستگاه‌های اجرایی به ویژه استاندار و معاونین محترم است.
دانایی همچنین 17 پروژه کلنگ‌زنی با اعتباری بالغ بر 314 میلیارد تومان در بخش‌های عمرانی و اقتصادی در ایام الله دهه فجر خبر داد و افزود مخزن 2000 متر مکعبی آب شرب سمنان ،افتتاح اولین شهرک بازیافت کشور، زندان مرکزی سمنان، پل زیرگذر راه آهن پروژه های مختلف درمانی را بخشی از پروژه های افتتاحیه عنوان نمود.
دانایی 22 بهمن و انتخابات را دو آزمون بسیار بزرگ برای مردم دانست افزود حضور پرشور مردم در صحنه های مختلف به ویژه انتخابات مشت محکمی خواهد بود بر دهان دشمنان و تلاش شود باید جلب مشارکت گسترده تر مردم در این انتخابات شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور و باشکوه باشیم.
دانایی همراهی و همدلی دولت و ملت در هر زمان برای رسیدن به اهداف بسیار تاثیرگذار دانست و افزود بهره گیری برخی از افراد از فرصت‌های مختلف با سیاه نمایی در عدم تحقق وحدت همراه میشوند که این امر خواست دشمنان می باشد
وی با بیان اینکه کلیه امکانات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور و سالم در این شهرستان فراهم شده است، گفت: حضور پر شور مردم در پای صندوق‌های رای نشان از اتحاد و انسجام ملی است.
دانایی با بیان اینکه ما به این نتیجه رسیدیم که در هم مقطعی وحدت و انسجام بین مردم حاکم بود هیچ قدرتی نتوانست در برابر ملت ایران مقابله کند افزود حضرت امام در دوازدهم بهمن ماه سال 57 با سر دادن ندای وحدت ،مقام معظم رهبری با تاکید بر تحقق آن در بخش های مختلف در تحقق این امر تاکید که باید هدف مشترک اقشار مختلف جامعه در بخش های مختلف حفظ انسجام، وحدت و ایجاد آرامش در جامعه باشد.
تاریخ:
1398/11/19
تعداد بازدید:
1473
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal