سرخط خبرها:
سید عباس دانایی فرماندار مرکز حوزه انتخابیه سمنان،مهدیشهر و سرخه و رئیس هات اجرایی شهرستان سمنان:
پیش بینی 195 شعبه در حوزه انتخابیه سمنان مهدیشهر و سرخه و 136 شعبه اخذ رای مربوط به حوزه شهرستان سمنان
نشست فرماندارشهرستان سمنان با نمایندگان فرماندار یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

« گام دوم انقلاب، قانون مداری و بی طرفی، انسجام ملی »
سید عباس دانایی فرماندار مرکز حوزه انتخابیه سمنان،مهدیشهر و سرخه و رئیس هات اجرایی شهرستان سمنان:
پیش بینی 195 شعبه در حوزه انتخابیه سمنان مهدیشهر و سرخه و 136 شعبه اخذ رای مربوط به حوزه شهرستان سمنان که در این دوره از 25 فرآیند انتخابات تنها یک فرآیند بصورت دستی است و مابقی بصورت الکترونیکی برگزار خواهدشد.
دومین جلسه دوره آموزشی نمایندگان فرماندار یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه مرکز استان در راستای اجرای آموزش مجریان و دست اندر کاران برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دوره آموزشی ویژه نمایندگان فرماندار شعب اخذ رای برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان دوره آموزشی نمایندگان فرماندار با حضور سید عباس دانایی فرماندار مرکز حوزه انتخابیه سمنان،مهدیشهر و سرخه ،نوچه ناسار معاون سیاسی اجتماعی فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان سمنان در محل فرمانداری سمنان برگزار شد.
در این جلسه سید عباس دانایی فرماندار مرکز حوزه انتخابیه سمنان،مهدیشهر و سرخه و رئیس هات اجرایی شهرستان سمنان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر با تاکید تسلط کامل مجریان برگزاری انتخابات در بخش های مختلف در خصوص آیین نامه ها و قوانین انتخاباتی تاکید نمود و افزودنکات قانونی درج در دفترچه های توزیع شده بین نمایندگان فرماندار با توجه به تغییرات قانون انتخابات محلس در سال 95 از موارد حائز اهمت است که باید تمام دست اندرکاران ورود جدی داشته باشند.
نمایندگان فرماندار در هرشعبه اخذ رای به عنوان فرماندار آن شعبه می باشند و کلیه مسئولیت های قانونی برگزاری انتخابات در شعبه از جمله هماهنگی با هیات نظارت و بازرسی/اعضا شعبه/مسئولین حفاظت و خدمات /محل شعبه و...است.
وی با توجه به اهمیت و جایگاه نمایندگان فرماندار در شعبات اخذ رای بیان داشت صورتجلسه پایان شمارش اخذ رای شعبات تنها با امضا نمایندگان قانونی و قابل ثبت در سامانه وزارت کشور را خواهد داشت.
دانایی بااشاره به پیش بینی 195 شعبه در حوزه انتخابیه سمنان مهدیشهر و سرخه بیان داشت از این تعداد 136 شعبه اخذ رای مربوط به حوزه شهرستان سمنان می باشد که در این دوره از 25 فرآیند انتخابات تنها یک فرآیند بصورت دستی است و مابقی بصورت الکترونیکی برگزار خواهدشد.
وی با توجه به شناسایی 29 شعبه پر تراکم از 136 شعبه اخذ رای گفت برای شعبات پر تراکم 7 اعضا و مابقی 5 اعضا پیش بینی شده است.
دانایی با اشاره به تاکیدات مسئولان نظام بر مشارکت حداکثری بر لزوم نگاه ویژه نمایندگان در تحقق این امر تاکید نمود .
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه سمنان،مهدیشهر و سرخه با بیان اینکه برای ما حفظ اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران واجب است و از اهمیت بالایی برخوردار است بر لزوم فراهم نمودن بستر مشارکت حداکثری نمایندگان فرمانداربا توجه به مسئولیت اجتماعی خود تاکید نمود.
تاریخ:
1398/11/15
تعداد بازدید:
2674
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal