سرخط خبرها:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان:‌
روند تمایل به سرمایه‌گذاری در استان سمنان رو به افزایش است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: روند تمایل به سرمایه‌گذاری از سوی فعالان اقتصادی با اتخاذ راهبردهای اصولی در استان سمنان در یکسال گذشته رو به افزایش بوده است.
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، حشمت الله عسگری روز شنبه در چهارمین نشست تبیینی ، اطلاع رسانی و خبری ذیل شورای اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی استان سمنان در تشریح برنامه‌ها و طرح‌های عمرانی و اقتصادی استان سمنان در ایام الله دهه مبارک فجر 1398 افزود: در یکسال گذشته 2 هزار و 257 مورد مجوز سرمایه گذاری در استان سمنان اعطا شد که این آمار نشان می‌دهد که میل سرمایه گذاری در استان رو به افزایش یافت.
وی با بیان اینکه، در کنار سرمایه گذاری داخلی، کشورهای خارجی برای سرمایه گذاری در استان در تلاش هستند، گفت: چهار هزار و 939 واحد تولیدی در استان فعال است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان تصریح کرد: در سال گذشته 103 واحد تولیدی و در سال جاری 33 واحد تولیدی تعطیل به چرخه تولید برگشت.
عسگری تصریح کرد: سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی از جمله انرژی خورشیدی، گلخانه در سالهای گذشته به خوبی انجام شده است و عملیات راه اندازی گلخانه در استان 34 درصد افزایش داشته است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان تصریح کرد: در سال جاری یک هزار و 440 در استان سمنان در گروه بیمه مشاغل خانگی قرار گرفتند.
تاریخ:
1398/11/12
تعداد بازدید:
1577
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal