سرخط خبرها:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان:
روند اعطای جذب تسهیلات اشتغال کمیته امداد در استان سمنان تسهیل شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: روند اعطای تسهیلات اشتغال آفرین و حمایتی کمیته امداد با تلاش و همکاری بانک‌های عامل استان سمنان تسهیل شود.
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، حشمت‌الله عسگری روز دوشنبه در نشست بررسی آخرین وضعیت جذب تسهیلات اشتغال کمیته امداد استان سمنان در سالن غدیر استانداری سمنان افزود: رویکردهای سخت‌گیرانه مانند ضمانت‌نامه‌های غیرمتعارف در اعطای تسهیلات اشتغال و حمایتی کمیته امداد حذف شود.
وی خاطر نشان کرد: ساز و کارهای مطلوب با هدف اعطای تسهیلات و وصول بازپرداخت تسهیلات اشتغال آفرین کمیته امداد از سوی بانک‌های مورد توجه قرار گیرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان ادامه داد: در اعطای تسهیلات رویکردهای حمایتی از سوی بانک‌های عامل لحاظ شود و با برنامه‌ریزی‌های اصولی می‌توان برای توسعه استان اقدام کرد.
عسگری با بیان اینکه در اجرای طرح‌های اقتصادی و ارایه تسهیلات به مددجویان شهرستان میامی پیگیری‌ها مستمر شود، گفت: با حمایت ویژه می‌توان روند توسعه در این منطقه از استان را بهبود بخشید.
عسگری تصریح کرد: طرح‌های قابل توجه اقتصادی خرد در شرق استان در دست اجرا است که با تکمیل این طرح‌ها می‌توان روند توسعه اقتصادی و اشتغال در شهرستان شاهرود و میامی به ویژه منطقه کالپوش سرعت داد.
تاریخ:
1398/10/23
تعداد بازدید:
564
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal