سرخط خبرها:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان:
یک‌هزار و 920 میلیارد ریال تسهیلات روستایی در استان سمنان پرداخت شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان گفت: یک‌هزار و 920 میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح‌های روستایی در یکسال گذشته در استان سمنان با تلاش بانک‌های عامل و مدیران دستگاه‌های اجرایی به کارآفرینان پرداخت شد
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، حشمت الله عسگری روز دوشنبه در
کارگروه اشتغال و بازآفرینی استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری افزود: پرداخت این میزان تسهیلات در کوتاه مدت به رونق اقتصادی و مهاجرت معکوس در روستاهای استان نقش غیرقابل انکاری دارد.
وی خاطر نشان کرد: جذب اعتبارهای مشاغل خانگی در استان سمنان چندان مطلوب نیست و مسئولان شهرستانی برای جذب این اعتبارها اقدام کنند‌.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان با بیان اینکه در صورت جذب نشدن اعتبارهای مشاغل خانگی در شهرستان‌ها ، از 15 بهمن سال جاری این اعتبار به صورت شناور خواهد شد، ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی برای جذب اعتبارهای از این دست برای رونق کسب و کار و حمایت از مشاغل خرد اقدام‌ کنند.
عسگری اضافه کرد: در ماه‌های آینده و تا پایان سال جاری تلاش و همکاری دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل برای ارایه تسهیلات و اجرای طرح‌های اشتغال آفرینی در مناطق شهری و روستایی استان سرعت گیرد.
وی تصریح کرد: طرح‌های اقتصادی قابل توجهی در یکسال گذشته برای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار در استان سمنان پرداخت شده است که این تسهیلات در بلند مدت به رونق کسب و کار در این دیار می‌انجامد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان با بیان اینکه بیش از 50 میلیارد ریال برای مشاغل خانگی در استان سمنان مصوب و تخصیص داده شده است،‌ گفت: رقم جذب اعتبار در این بخش با تلاش مستمر تا پایان سال جاری افزایش یابد.
وی تصریح کرد: طرح‌های اشتغالزایی قابل توجهی در استان سمنان در بخش‌های خرد و کلان در دست پیگیری است که با تکمیل آن مسیر توسعه استان هموارتر می‌شود‌.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: اجرای طرح‌های اقتصادی از سوی دستگاه‌های اجرایی مبتنی بر رویکرودهای کارشناسی باشد و اجرا نشدن طرح‌ها بهتر از اجرا شدن غیرکارشناسی است.
عسگری با بیان اینکه، روند به کارگرفته‌شدگان اشتغال در استان مطلوب است، اضافه کرد: گزارش‌ها در ارتباط با اشتغال‌های ایجاد شده از سوی دستگاه‌های اجرایی به‌روز شود.
وی اضافه کرد: تعهد اشتغال براساس طرح‌های اقتصادی در روستاهای استان با تلاش مسئولان در کمترین زمان ممکن در گام اجرایی قرار گیرد.
تاریخ:
1398/10/23
تعداد بازدید:
1587
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal