سرخط خبرها:
فخری ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شاهرود:
نگاه فرابخشی مدیران کل استان در خصوص رفع کمبودها در شاهرود، قابل تقدیر است
فخری،، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود گفت: نگاه فرابخشی، مساعدت و همراهی مدیران کل استان در رفع مشکلات و کمبودهای شهرستان شاهرود، ‌قابل تقدیر است.
‍به گزارش روابط عمومی،‌ تشریفات و امور بین‌الملل استانداری‌ سمنان:فخری، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود روز سه شنبه در دوست و نهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که در فرمانداری شاهرود برگزار شد گفت: از همدلی، همکاری، مساعدت و تلاش مدیران کل استان در خصوص رفع کمبودها و مشکلات شهرستان که همراه با نگاه فرابخشی بوده است، تقدیر و قدردانی دارم.
وی افزود: امروز با حضور معاون استاندار و مسئولین و اعضای ستاد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، موارد و مشکلات بخش صنعت بررسی و رسیدگی شد.
فخری اذعان داشت: رسیدگی به سایر بخش های شهرستان که با کمبودها و موانعی روبروست، در دستور کار قرار ‌دارد و در مراحل آتی به این موضوعات نیز به صورت ویژه پرداخته‌خواهد شد.
وی همچنین گفت: از معاون محترم استاندار و تمامی مسئولین استان به واسطه حضور در شهرستان و پیگیری مباحث و مسائل صنعت این شهرستان تقدیر و تشکر دارم.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود تصریح کرد: بالغ بر 40 روز از که ‌خدمتگزار مردم عزیز شاهرود هستم و در این‌ مدت شاهد صفا، صمیمیت و همدلی خاصی در بین مردم و مسئولین شهرستان بودم که ‌کم نظیر و بی بدیل است.
تاریخ:
1398/10/10
تعداد بازدید:
1518
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal