سرخط خبرها:
معاون عمرانی استاندار سمنان:
اظهار ناتوانی مدیر در جذب اعتبارات، امری ناپسند است.
معاون ‌هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت:اینکه مدیری در جذب اعتبارات اظهار ناتوانی کند، به هیج‌عنوان قابل قبول و پسندیده نیست.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:

منوچهر فخری، در جلسه بررسی آخرین وضعیت جذب اعتبارات تخصیص یافته تملک دارائی های سرمایه ای استان، گفت:اینکه مدیری اظهار ناتوانی در جذب اعتبارات را اعلام کند، بدترین اتفاق ممکن برای یک مدیر اجرایی است و به هیچ عنوان قابل قبول نیست.
وی افزود: خوشبختانه غالب مدیران استان، مدیران دلسوز، تلاشگر، متخصص و پای کار هستند و از زحمات و تلاشهای آنان قدردانی می کنم.
معاون استاندار سمنان با بیان اینکه کوتاهی برخی مدیران در اجرای امورات خود و همچنین جذب اعتبارات، قابل قبول نیست، خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری فرآیند جذب اعتبارات در حوزه امور عمرانی استانداری، با همکاری خزانه استان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی، در دستور کار قرار گرفته است.
فخری تصریح کرد: از 74 دستگاه اجرایی استان که اعتبارات سرمایه ای در اختیار داشتند، در حال حاضر 15 دستگاه مانده اعتبار دارند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: در جلسه امروز بررسی و هماهنگی های لازم در این خصوص انجام گرفت، این دستگاه ها تنها در دو یا سه پروژه مشکلاتی دارند که باید با هماهنگی دستگاه های نظارتی مشکل مرتفع گردد.
تاریخ:
1398/04/20
تعداد بازدید:
92
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal