سرخط خبرها:
منوچهر فخری
125 میلیارد تومان اعتبار به مناطق آسیب دیده استان اختصاص یافت.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: بالغ بر 125 میلیارد تومان اعتبار برای جبران خسارت های وارده به بخش های مختلف استان، اختصاص یافته است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:

منوچهر فخری در کارگروه بازسازی و نوسازی مناطق آسیب دیده استان، گفت: تا‌کنون مبلغ 125 میلیارد تومان اعتبارات به مناطق آسیب دیده استان اختصاص داده شده است.
وی تصریح کرد: این ‌اعتبارات در قالب کمک های بلاعوض، تسهیلات، هزینه ای و تملک به استان اختصاص داده شده و در اختیار دستگاه های اجرایی استان قرار گرفته است.
معاون استاندار سمنان اذعان داشت: تاکید داریم مدیران تلاش کنند تا کمک هایی که دولت در اختیار استان برای کمک به مردم عزیز قرار داده است، به صورت صحیح و بر اساس شاخص ها و اولویت ها مدیریت و توزیع شود.
وی با بیان اینکا دقت کنید تا در ارزیابی خسارت ها، ارقام‌خلاف واقع درج نشود، خاطر نشان کرد:مدیران استان تمام تلاش خود را برای تخصیص و جذب اعتبارات در این حوزه و برطرف کردن مشکلات و جبران خسارات مردم به کار گیرند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان در پایان گفت: تلاش و پیگیری خواهیم کرد تا مردم عزیز استان بتوانند از این اعتبارات به بهترین نحو ممکن استفاده کنند.
تاریخ:
1398/04/19
تعداد بازدید:
87
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal