سرخط خبرها:
معاون استاندار:
کمبود کالاها و اقلام ضروری‌مورد نیاز مردم، در استان وجود ندارد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت:با قاطعیت اعلام ‌می کنیم ‌که هیچ‌ محدودیتی برای تامین کالاها و اقلام‌ اساسی مورد نیاز مردم استان نداریم.


به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری

حبیب الله خجسته پور روز دوشنبه 20 اسفند 97 در جلسه شورای اطلاع رسانی استان گفت:مردم باید در جریان ریز اقدامات و امور اقتصادی کشور قرار بگیرند و هر خدمتی که انجام می شود برای ایجاد آرامش ذهنی در مردم به اطلاع آنها رسانده شود.
وی افزود:اقدامات مطلوبی در حوزه های مختلف برای نوروز 98 انجام شده که هدف تشکیل این جلسه‌ نیز برای اطلاع رسانی این اقدامات برای عموم مردم است.
وی خاطر نشان کرد: شورای اطلاع رسانی استان، محلی برای هم اندیشی مدیران دستگاه های اجرایی استان با رسانه ها است.
معاون استاندار سمنان تصریح کرد:باید راهکارهایی برای شیوه های اطلاع رسانی در نظر گرفته شود تا اخبار منتشره در حوزه های مختلف برای مردم قابل باور باشد.
وی گفت: نظارت مستقیم مدیران دستگاه های اجرایی بر امر اطلاع رسانی و استفاده از شیوه های نوین در این عرصه، یکی از این راهکار ها است.
خجسته پور تاکید کرد:ایجاد کانالهای ارتباطی مرجع در شبکه های پیام رسان برای اطلاع رسانی دقیق، شفاف و به موقع در دستور کار دستگاه های اجرایی استان قرار بگیرد.
وی بیان داشت:اطلاعات و اخبار تخصصی دستگاه های اجرایی برای استفاده خبرنگاران و اصحاب رسانه در این‌کانال های مرجع قرار بگیرد.
معاون استاندار سمنان ادامه داد:از نظارت های انجام شده در حوزه تنظیم بازار، کلیپ های کوتاه یک دقیقه ای برای رفع دل نگرانی مردم در مورد عدم برخورد با متخلفان تهیه و در شبکه های مجازی و صدا و سیما پخش شود.
وی گفت: مدیران استان باید در تعطیلات در استان و حوزه خدمتی خود حضور داشته باشند.
خجسته پور تاکید کرد:دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی یکی از دستگاه های متولی حوزه بهداشت و درمان است که مسئولان این ‌مجموعه در ایام تعطیلات نوروز باید به صورت شبانه روز در استان حضور داشته باشند.
وی گفت: نقاط کور مخابراتی در سطح جاده های استان برای نوروز 98، مجددا بررسی، واکاوی و رفع مشکل شود.
وی اظهار داشت:قیمت‌ حمل و نقل در نوروز 98 نباید هیچگونه افزایشی داشته باشد و باید بر این مهم در ناوگان عمومی نظارت دقیق صورت پذیرد.
معاون استاندار سمنان بیان داشت:ساعت کار شعب کشیک در بانک های استان برای عموم مردم اطلاع رسانی شود و تامین‌نقدینگی به صورت ‌مستمر در دستور کار قرار داشته باشد.
وی گفت: نرخ مراکز ارائه خدمات رفاهی و هتلینگ استان توسط میراث فرهنگی اطلاع رسانی شود و سخنگویی واحد ویژه ستاد اجرایی خدمات سفر استان در نظر گرفته شود.
وی تاکید کرد: در صورت نبود ظرفیت در واحد های اقامتی، دستگاه های اجرایی استان موظف هستند در خدمت گردشگران و مسافران ورودی به استان در نوروز 98 باشند.
خجسته پور تاکید کرد:بازرسی و بازدید سرزده از واحد های اقامتی و خدماتی استان، به همراه گروه های خبری انجام‌ شود.
وی گفت: فرمانداران مصوبات شورای اطلاع رسانی استان را به دستگاه های اجرایی شهرستان ارسال کرده و بازدید و نظارت از حوزه های مختلف شهرستان در ایام نوروز به همراه گروه ها خبری در دستور کار قرار داشته باشد.
وی با بیان اینکه تامین امنیت منازل شهروندان در ایام تعطیلات امری ضروری و بسیار مهم است، گفت: از ظرفیت تمام رسانه های استان برای اطلاع رسانی و معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های گردشگری استان بخصوص صدا و سیما استفاده شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت:در طول تعطیلات نوروز همه ‌مدیران دستگاه های اجرایی و فرماندارن به صورت‌شبانه روزی در دسترس باشند.
تاریخ:
1397/12/20
تعداد بازدید:
47
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal