سرخط خبرها:
مشاور استاندار سمنان
ایثارگران در ادارات باید الگو و شاخص در امور اداری باشند
‍ مشاور استاندار سمنان در امور ایثارگران، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گفت: ایثارگران شاغل در ادارات باید الگو و شاخص در امور اداری باشند و فرهنگ ایثار و گذشت را در ادارات و جامعه ترویج نمایند
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
محمدهادی مظاهری روز دوشنبه در گردهمایی ایثارگران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تاکید بر اینکه شهدا نمونه و الگو بوده اند اظهار داشت: ایثارگران نیز باید در عرصه های مختلف به  خصوص مسایل اداری الگو و شاخص باشند.
وی با اشاره به ویژگی های خاص دوران دفاع مقدس و اینکه دفاع مقدس برای 10 تا 20 سال آینده دارای مطلب و موضوع است گفت: فرهنگ ایثار و شهادت را باید به فرزندان و نسل امروز منتقل کرده و در این عرصه کوتاهی نکنیم.
مظاهری با بیان اینکه اثرگذاری شهدا امروز در جای جای کشور قابل مشاهده است و امروز ایثارگران در عرصه های مختلف باید در حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیشرو باشند ادامه داد: رفتار و عملکرد شهدا و ایثارگران الگوهای بسیار مناسبی برای جامعه است که باید مورد توجه قرار گیرد.
وی در ادامه به شخصیت و ویژگی های امام راحل (ره) اشاره کرد و خاطرنشان کرد: کسب رضای خدا، توجه به نقش مردم و توجه به معنویت از ویژگی هایی است که حضرت امام خمینی همواره با آن شناخته می شود.
وی نقش امام امت در دفاع مقدس را نیز بسیار مهم و تعیین کننده خواند و گفت: حضرت امام (ره) 10 نقش اصلی در دوران جنگ تحمیلی داشتند که مدیریت، سیاست گذاری، ایجاد هماهنگی بین نیروهای مسلح از جمله این نقش ها و هدایت ها است.
مشاور استاندار سمنان در امور ایثارگران با اشاره به 22 اسفند روز ملی بزرگداشت شهدا گفت: در این روز قرار است با همراهی مدیران و روسای ادارات به حدود 400 خانواده شهید در این استان سرکشی شود.
در این گردهمایی که مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و مسوولان این اداره کل حضور داشتند از 19 ایثارگر شاغل در عرصه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان تجلیل شد
@ostsemnan
تاریخ:
1397/12/20
تعداد بازدید:
19
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal