سرخط خبرها:
معاون استاندار سمنان:
مبارزه با مواد مخدر نیازمند همراهی مردم است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: مواد مخدر طی سالیان لطمات زیادی بر پیکره جامعه وارد ساخته است و مبارزه با مواد مخدر جز با همراهی مردم، امکان پذیر نخواهد بود
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
حبیب الله خجسته پور روز یکشنبه 19 اسفند در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان که به میزبانی سالن غدیر استانداری برگزار شد، اظهار داشت: مباحث مربوط به مواد مخدر در دو حوزه، عرضه و تقاضا است، در قسمت تقاضا باید کارهای فرهنگی و اقناعی جهت پیشگیری انجام داد و در بحث عرضه مقابله جدی و در مواجهه با مواد مخدر باید از مشارکت حداکثری مردم بهر‌ه برد، در بحث مقابله مردم می‌توانند همکاری اطلاعاتی داشته باشند اما در بحث پیشگیری عموم مردم هم به شکل شخصی و خانوادگی و هم در قالب سازمان‌های مردم نهاد می توانند کمک بزرگی انجام دهند.

وی تصریح کرد: قرار گرفتن استان در کریدور مواصلاتی کشور، فرصت‌های بزرگی مثل عبور گردشگران و به تبع آن رونق اقتصادی به همراه دارد و از دیگر سو آسیب هایی مثل ترانزیت مواد مخدر و آسیی‌های ناشی از آن را متوجه استان می‌کند.

معاون استاندار سمنان گفت: باید آمار کامل و واضحی از اماکن و روستاهای خالی از سکنه در استان در اختیار نیروی انتظامی قرار گیرد تا نظارت کامل و جامعی بر این اماکن داشته باشد.

وی خاطر نشان ساخت: در بحث جمع‌آوری معتادین متجاهر و خرده فروش‌ها تاکید داریم تا نیروی انتظامی با همکاری آموزش و پرورش و مدیران مراکز آموزشی نظارت و برخورد جدی داشته باشد.

این مقام مسئول اذعان داشت: فرمانداران، شهرداران و نیروی انتظامی برای ایام نوروز و توجه به اینکه در معبر زائران امام رضا (ع) هستیم توجه داشته باشند تا معتادین متجاهر و... در اماکن عمومی حضور نداشته باشند و مشکلاتی برای مردم ایجاد نکنند.
تاریخ:
1397/12/19
تعداد بازدید:
31
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal