سرخط خبرها:
استاندار سمنان:
تلاش کنیم ‌تا‌ میزبان‌ خوبی برای میهمانان استان در نوروز 98 باشیم
استاندار سمنان گفت: مسئولان دستگاه های اجرایی استان تلاش کنند تا با ارایه خدمات مطلوب، میزبان خوبی برای میهمانان استان در نوروز 98 باشیم.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
علیرضا آشناگر در جلسه مشترک ستاد هماهنگی سفرهای نوروزی و شورای راهبردی وضعیت تصادفات استان: باید تلاش شود تا با ارائه خدمات مطلوب و اقدامات اجرایی مناسب، میزبان خوبی برای میهمانان استان در نوروز 98 باشیم.
وی افزود:تهیه کلیپ های کوتاه برای معرفی جاذبه و توانمندی های استان در دستور کار قرار گیرد.
آشناگر‌گفت: دستگاه های اجرایی عضو ستاد اجرایی خدمات سفر استان، در عمل به تعهدات و‌ وظایف خود اهتمام ورزند.
وی تاکید کرد:فرمانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت، در ایام نوروز 98 باید با حضور در منطقه تحت مدیریت خود، نسبت به ارائه خدمات مطلوب به مسافران نظارت داشته باشند.
استاندار سمنان خاطر نشان کرد:چهره شهر، ایجاد جلوه های بصری در مسیر عبور از استان و ارائه خدمات مطلوب، در تبدیل استان سمنان از معبر به مقصد بسیار تاثیر گذار است.
وی افزود:زیباسازی چهره شهرها توسط شهرداران، با استفاده از مشاورهای متخصص در این حوزه در دستور‌کار قرار‌گیرد تا افزایش روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان و مسافران‌ را به همراه داشته باشد.
آشناگر بیان داشت:با توجه به مسافرت شهروندان و خالی شدن منازل مسکونی در شهرستان ها، فرمانداران باید نسبت به تامین ‌امنیت در مناطق تحت ‌مدیریت خود اقدام ‌کنند.
وی تاکید کرد:هلال احمر، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، پلیس راه، علوم پزشکی و خدمات درمانی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانداران به صورت فعال و مستمر در ایام ‌نوروز در استان حضور داشته باشند.
استاندار سمنان گفت: مسافران، میهمانان ‌نوروزی استان هستند و مسئولان برای ارائه خدمات مطلوب و مناسب به این ‌مهمانان تلاش کنند.
تاریخ:
1397/12/19
تعداد بازدید:
56
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal