سرخط خبرها:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان
میوه شب عید در استان سمنان ذخیره‌سازی شد؛ مردم نگران نباشند
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به تأمین میوه شب عید و انتقال آن به استان گفت: میوه شب عید در استان سمنان ذخیره‌سازی شده و مردم نباید در این زمینه نگران باشند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، سیدحسن میرعماد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 350تن سیب به استان انتقال داده شده و در سردخانه‌های استان ذخیره شده است و تا کنون بیش از 90 درصد پرتقال  به استان منتقل و مابقی نیز ظرف روزهای آینده وارد استان می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه بهاره در استان سمنان اظهار داشت: این نمایشگاه در همه شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به اینکه این نمایشگاه به مدت 8 روز و از ساعت 15 بعدازظهر تا 23شامگاه برپا است افزود: 116 غرفه در مرکز استان حضور خواهند داشت.

میرعماد با بیان اینکه اتحادیه پوشاک قرار است که جشنواره فروش بهاره را با حضور 300 فروشگاه پوشاک در استان برپا کند، ادامه داد: عرضه پوشاک در این جشنواره 10 درصد زیر قیمت بازار ارائه خواهد شد.

وی گفت: 139 غرفه برای توزیع میوه در سطح استان پیش بینی شده است که 60 غرفه متعلق به اصناف، 37غرفه متعلق به سازمان تعاون روستایی، 10 غرفه متعلق به شهرداری‌های استان و 32 غرفه نیز متعلق به مناطق روستائی که بیشترین جمعیت را دارا هستند می باشد.

وی بیان داشت: غرفه‌های توزیع میوه شب عید از 24 اسفندماه آغاز به کار خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: در نمایشگاه بهاره غرفه‌هایی برای توزیع کالاهای اساسی‌ همچون مرغ و‌تخم‌مرغ، روغن و شکر و ‌برنج اختصاص داده شده است.

تاریخ:
1397/12/13
تعداد بازدید:
16
منبع:
روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal