سرخط خبرها:
معاون استاندار سمنان:
در حوزه انتظامی، از ظرفیت مجمع خیرین امنیت ساز استفاده شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: باید تلاش کنیم تا از ظرفیت مجمع خیرین امنیت ساز در استان، برای بهبود شاخص های انتظامی استفاده کنیم
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
دکتر خجسته پور روز شنبه 11 اسفند 97 در جلسه " ستاد استانی طرح مشارکت مردم در توسعه نظم و امنیت عمومی" گفت:اولین و ‌مهم ترین وظیفه هر حکومتی تامین امنیت است و نیروهای انتظامی به واقع حلقه واسط حکومت و مردم برای ارتقا شاخصه های امنیت هستند.
وی افزود: کمبود های اعتبارات مالی و کمرنگ بودن مشارکت های مردمی در حوزه نیروی انتظامی باید به صورت ویژه بررسی، واکاوی و رفع شود.
خجسته‌ پور گفت:هر حوزه ای که مردمی شده و حضور مردم پررنگ بوده، توانستیم موفقیت های مطلوبی کسب کنیم که نمونه آن نیز 8 سال دوران دفاع مقدس و ایستادگی در برابر دشمنان است.
وی ادامه داد: احساس نیاز در هر مقوله ای باعث حضور پر رنگ مردم در آن موضوع و رسیدن به اهداف مطلوب شده و نیاز است تا در حوزه انتظامی این مهم ایجاد و تقویت شود.
معاون استاندار سمنان تاکید کرد:رابطه صمیمی، نزدیک و تنگاتنگ مردم با نیروی انتظامی امروز باعث خرسندی و خوشحالی است و این ‌مهم به دلیل خدمات مطلوب نیروی انتظامی و به کارگیری راه های ارتباطی موفق دو سویه از سوی این ‌مجموعه بوده است.
وی با بیان اینکه باید از ظرفیت مجمع خیرین امنیت ساز استان باید به صورت ویژه در شهرستان های استان بهره ببریم، خاطر نشان کرد:نهادهای فرهنگی، ائمه جماعات و روحانیون می توانند در حوزه فرهنگ سازی و توجه مردم به حمایت از حوزه امنیت و شاخصه های انتظامی جامعه بسیار موثر واقع شوند.
خجسته پور افزود:در حوزه نظارت مردم می توانند با استفاده از راه های ارتباطی از جمله 197، نیروهای امنیتی و انتظامی استان را در حوزه های نظارتی حمایت و کمک کنند.
وی تصریح کرد:با توجه به نزدیکی تعطیلات نوروز و سفر های این ایام، می توان از ظرفیت افراد بومی و محلی در مناطق گردشگری، تولیت امامزادگان و مساجد و صاحبان صنوف، در حوزه نظارت و کمک به نیروی های انتظامی استان، استفاده کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: جلسات استانی این طرح در استان و شهرستان ها به صورت فعال و مستقیم برگزار شود.
تاریخ:
1397/12/11
تعداد بازدید:
73
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal