سرخط خبرها:
معاون سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان:
گلخانه‌های کوچک مقیاس در استان سمنان توسعه می‌یابد.
لطف الله رضایی در جلسه ستاد گلخانه‌ای استان سمنان با بیان اینکه سازمان از این طرح حمایت ویژه دارد اظهار داشت: مدیران جهاد کشاورزی شهرستان‌ها توسعه گلخانه‌های کوچک مقیاس را به جد در دستور کار قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان ، لطف الله رضایی در جلسه ستاد گلخانه‌ای استان سمنان با بیان اینکه سازمان از این طرح حمایت ویژه دارد اظهار داشت: مدیران جهاد کشاورزی شهرستان‌ها توسعه گلخانه‌های کوچک مقیاس را به جد در دستور کار قرار دهند.وی با بیان اینکه سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با همکاری بانک عامل به متقاضیان واجد شرایط برای راه‌اندازی گلخانه‌های کوچک مقیاس تسهیلات اعطا می کند افزود: این تسهیلات بر اساس قرارداد فروش و همکاری متقاضیان با پشتیبان در قالب کشاورزی قراردادی اعطا می‌شود.
معاون سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به اینکه این تسهیلات به گلخانه های زیر300متر مربع تخصیص می یابد اضافه کرد: همچنین این تسهیلات به متقاضیانی که با تشکل‌های بازارمحور همکاری داشته و قرارداد دارند بر اساس تأیید سازمان اعطا می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی در این جلسه مقرر شد تا مدیریت امور اراضی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان استعلام‌های مربوط به احداث گلخانه را بررسی کنند تا از استعلام‌های تکراری و غیرضروری جلوگیری شود.
در این جلسه مقرر شد با توجه به اعلام آمادگی بانک کشاورزی متقاضیان ایجاد سایبان باغی برای اخذ تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی به شعبات این بانک مراجعه کنند.

تاریخ:
1397/09/05
تعداد بازدید:
11
منبع:
روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal