سرخط خبرها:
برگزاری جشنواره " نخستین واژه ، آب" در دبستان شهید حسن حسنان سرخه
جشنواره " نخستین واژه ، آب" در دبستان شهید حسن حسنان سرخه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آبفای استان پیرو انعقاد تفاهمنامه فی مابین اداره کل آموزش و پرورش و آبفای شهری استان سمنان جشنواره هماهنگ استانی " نخستین واژه آب" در دبستان شهید حسنان سرخه برگزار گردید .
در این جشنواره که با هدف آموزش و آشنایی دانش آموزان مقطع اول ایتدایی با مسایل استفاده صحیح از آب برگزار گردید پس از اجرای برنامه های متنوع شهرخوانی ، دکلمه و سرود دسته جمعی توسط دانش آموزان
، مهندس فیض مدیرآبفای سرخه طی سخنانی با اشاره به وضعیت آب در شهر سرخه توصیه هایی را برای استفاده بهینه از آب برای دانش آموزان بیان نمودند . در پایان برنامه هدایایی نیزبه رسم یادبود به تمامی دانش آموزان مقطع اول ابتدایی اهدا گردید .

همچنین مدیر آبفای سرخه با حضور در دفتر مدرسه و دیدار با کادر آموزشی و معلمان در خصوص اهمیت موضوع آموزش پایه برای نهادینه شدن فرهنگ صحیح استفاده از آب صحبت نمودند .

قابل ذکر است در حاشیه برگزاری جشنواره " نخستین واژه آب" با همکاری آبفای سرخه و مدیریت آموزشگاه شهید حسنان ، مسابقه صرفه جویی در مصرف آب برگزار گردید .
در این مسابقه که بین 120 دانش آموز از پایه های دوم تا ششم شرکت نمودند به 10 نقاشی برتر ( هر پایه تحصیلی 2 نفر) هدایایی از سوی آبفای سرخه توسط مهندس فیض تقدیم دانش آموزان منتخب گردید .

در خاتمه مدیر آبفای سرخه از معلمان و اولیا مدرسه برای بازدید از تاسیسات آب سرخه دعوت نمودند .
تاریخ:
1397/09/05
تعداد بازدید:
16
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal