سرخط خبرها:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان:
ساماندهی فضاها و املاک اداری دستگاه‌های اجرایی استان با جدیت در دستور کار است
حشمت الله عسگری گفت: بعضی دستگاه‌ها دارای املاک بلا استفاده و بعضاً زیان آور هستند، لذا ساماندهی فضاها و املاک اداری دستگاه‌های اجرایی استان با جدیت در دستور کار است.
به گزارش  روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان

 اولین جلسه شورای راهبردی توسعه مدیریت استان سمنان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با هدف بررسی و ارزیابی شاخص های عملکرد دستگاه‌های اجرایی، روز سه‌شنبه 29 آبان‌ماه در محل سالن کوثر استانداری برگزار گردید.

 دکتر حشمت الله عسگری با ذکر برخی مشکلات موجود، از جمله عدم ساماندهی فضاهای اداری و املاک دولتی استان و نیز عدم هماهنگی بین دستگاهی در رابطه با ارائه خدمات دولت الکترونیک، خاطرنشان کرد: امروز متاسفانه بعضی دستگاه‌های اجرایی استان فراتر از نیاز و وظایف سازمانی دارای برخی املاک بلااستفاده و زیان آور هستند و حتی فاقد مستندسازی لازم می باشند که در این راستا ساماندهی املاک و فضاهای اداری استان را با جدیت دنبال خواهیم کرد.

 وی با تاکید بر اجرای سیاست تشویق و تنبیه در فرایند ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه های مختلف اظهار داشت: بدون شک، تحول اداری نیازمند صرف وقت، هماهنگی و کاهش هزینه هاست و به هیچ عنوان به صورت دلخواه و انفرادی نمی توان این مهم را به سرانجام رساند.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در بخش دیگری از سخنان خود، ارزیابی دستگاه‌های اجرایی را در طول فواصل مختلف سال را به عنوان یک پیشنهاد اساسی ذکر کرد و گفت: با توجه به شاخص های فعلی ارزیابی عملکرد به هیچ عنوان نمی‌توان خدمات دستگاه‌های اجرایی را با یکدیگر مقایسه کرد که نیازمند تغییر فرایند در این زمینه هستیم.

 عسگری در پایان سخنان خود استقرار میز خدمت به صورت فیزیکی و الکترونیکی را از اهداف دولت در دستگاه‌های اجرایی استان برشمرد و افزود: در شرایط فعلی کشور، تقویت دولت الکترونیک توسط دستگاه‌های اجرایی منجر به کاهش هزینه ها و اتلاف وقت مردم می‌گردد که با جدیت باید دنبال شود.
تاریخ:
1397/08/29
تعداد بازدید:
43
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal