سرخط خبرها:
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان:
استاندارد باید موجب اعتماد مردم شود/لازم است استاندارد سازی مناسبی در حوزه زندگی صورت گیرد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: برای توسعه نیازمند اعتمادسازی در سطح جامعه هستیم و استاندارد باید استاندارد باید موجب اعتماد مردم شود و افزود: تکیه بر استانداردسازی در شرایط فعلی امری ضروری است که باید همه ما در حوزه رفتار، اخلاق، فرهنگ و تمدن فرهنگ سازی نمائیم، تا‌ استاندارد سازی مناسبی در این زمینه انجام پذیرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان

 همایش روز جهانی استاندارد در استان سمنان به با حضور دکتر سعید ناجی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مهندس قدرت الله ابک سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری و مدیر کل صنایع فلزی سازمان استاندارد کشور و جمعی از مدیران نمونه واحدهای تولیدی استان سه شنبه یکم آبان ماه در محل سالن یادگار امام(ره) استانداری برگزار شد.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در این مراسم تقویت اعتماد ملی و عمومی در جامعه را لازمه رشد و توسعه برشمرد و افزود: قطعا استاندارسازی نقش موثری هم در زمینه جلب اعتماد تولید کننده و هم مصرف کننده و در نهایت هزینه کرد جامعه خواهد داشت که در این راستا استفاده از کالای استانداردایرانی، باید حس اعتماد را در جامعه ارتقا دهد تا نقطه اعتمادسازی مردم از خدمات و کالاها در جامعه استاندارد باشد لذا در این حوزه نیازمند تقویت هستیم تا اعتماد مردم از استاندارد بیشتر جلب شود.

 سعید ناجی با بیان این نکته که امروز برخی نارسایی ها و مشکلات در بحث اعتماد‌سازی در کالاها و خدمات که به نوعی با جان و مال مردم سروکار دارد مشاهده می گردد، تصریح کرد:
برای استاندارد سازی و ارتقای کیفیت کالاها و خدمات، نیازمند رضایتمندی مردم در این حوزه هستیم تا به واسطه آن روند توسعه و پیشرفت کشور شتاب بیشتری گیرد.

 وی با اشاره به لزوم ارتقای فرهنگ استاندارد سازی در حوزه رفتار، گفتارها و نوشتار در زندگی بشری تصریح کرد: بسیاری از مشکلات ما ناشی از فرهنگ غلط عدم رعایت استاندارد در این حوزه است و اشکالاتی در این زمینه وجود دارد که باید اصل توجه مردم را به این حوزه با تغییر فرهنگ جلب کرد.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در پایان سخنانش گفت: تکیه بر استانداردسازی در شرایط فعلی امری ضروری است که باید همه ما در حوزه رفتار، اخلاق، فرهنگ و تمدن فرهنگ سازی نمائیم، تا‌ استاندارد سازی مناسبی در این زمینه انجام پذیرد.
@OSTSEMNAN
تاریخ:
1397/08/01
تعداد بازدید:
107
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal