1397/02/22
بدعهدی آمریکا ملّت ایران را متحد می کند.
استاندار سمنان:
سید شهاب الدین چاوشی در آیین افتتاح همزمان 2 هزار و 653 مسکن خیرساز 11 استان کشورگفت: بدعهدی های آمریکا و دونالد ترامپ در خروج از برجام ملت ایران برای رفع گرفتاری های کشور بیش از پیش متحد می کند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
استاندار سمنان در آیین افتتاح همزمان 2 هزار و 653 مسکن خیرساز 11 استان کشور در سالن همایش های فرمانداری گرمسار افزود: البته در کشور آمریکا تعداد قابل توجه ای از مسئولان و سیاستگذاران این کشور با راهبردهای ترامپ مخالف هستند و خروج این کشور از برجام آمریکا را در جهان منحسوس تر می کند.
وی اظهار داشت: شرر ترامپ از برجام کم شد و باید سایر کشورها با حُسن نیت در ادامه این توافقنامه بین المللی همکاری با ایران کنند.
ایشان خاطرنشان کرد: خیّران همواره با حُسن نیت در کنار دولت برای آبادانی و شکوفایی کشور تلاش می کنند و ساخت چندین هزار مسکن خیرساز نمونه ای از این اقدامات است.
چاوشی ادامه داد: اجر خیّران مسکن ساز با خداوند است و افرادی که برای محرومیت زدایی در کشور تلاش می کنند باید در استان تشویق شوند.
وی گفت: دولت در کنار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای اجرای طرح های مختلف عمرانی خواهد بود و با این راهبرد می توان برای محرومیت زدایی در کشور پیشگام شد.
ایشان تصریح کرد: اساس کار نظام جمهوری اسلامی رفع گرفتاری های مردم است و دولت در کنار مردم برای ایجاد اشتغال پایدار و رونق کسب و کار در کشور تلاش می کند.
استاندار سمنان گفت: خیّران و بخش خصوصی برای رفع گرفتاری های مردم به مدد دولت بیایند و برای محرومیت زدایی در کشور نقش آفرینی کنند.
در این آیین 59 واحد مسکونی مجتمع خیّرساز توحید گرمسار با اعتبار 50 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

تعداد بازدید:
16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری استان سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal