1397/02/22
میزان توجه به مطالبات ‌مردمی مورد ارزیابی و سنجش مجدد قرار گیرد
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری:
دکتر سعید ناجی در گردهمایی ائمه جمعه استان سمنان گفت: میزان توجه به طالبات‌ مردمی مورد ارزیابی و سنجش مجدد قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
نخستین گردهمایی ائمه جمعه استان سمنان در سال جدید، با‌‌ موضوع فرهنگ سازی در خصوص شعارسال، با توجه به ظرفیت ماه مبارک رمضان با حضور جمعی از ائمه جمعه استان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارسمنان و فرماندار مهدیشهر در محل مجتمع فرهنگیان شهمیرزاد برگزار گردید.
در این گردهمایی، دکتر ناجی با اشاره به خروج امریکا از برجام، به موضوع استقلال نظام جمهوری اسلامی درطی چهل سال انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر کشور در شرایط خاصی قرار دارد که در این فضا باید با حفظ انسجام و وحدت ملی، توطئه های دشمنان را خنثی کرد.
وی حفظ منافع ملی و قدرت توان هسته ای کشور و پایبند بودن ایران به تعهدات بین المللی را دستاورد ارزشمند کشور ایران، بعد از خروج امریکا از برجام برشمرد و یادآور شد: امروز دنیا، بدعهدی امریکا را در ماجرای برجام مشاهده کرد، که این موضوع اعتبار ایران را در دنیا دوچندان کرده است، لذا می طلبد در این شرایط حساس، از انجام برخی حرکات خودسرانه خودداری کرد.
معاون سیاسی،امنیتی، و اجتماعی استانداری نقش ائمه جماعت را با توجه به رصد مطالبات مردمی و نیز حمایت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و دولت را بسیار تاثیرگذار برشمرد و خاطر نشان ساخت: از آنجائیکه در مبانی نظام مردم سالاری دینی و قانون اساسی، توجه به نقش مردم در تحولات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بسیار مهم است لذا ضروری است که در جهت حفظ اعتماد عمومی در جامعه و نیز پاسخگویی به لایه های مردمی بیش از گذشته همه خدمتگزاران تلاش نمایند، تا خدای ناکرده ایجاد شکاف بین مردم و نظام بوجود نیابد.
دکتر ناجی ارزیابی و سنجش مجدد در رابطه با میزان توجه به مطالبات مردم را یک حق عمومی برشمرد و گفت: تطابق رفتار عینی و گفتار مسئولین، مردم را به نظام امیدوار می کند، و می طلبد که با گفتمان بیشتر، انسجام ملی و همدلی، اعتماد عمومی افزایش یابد تا خدمات بیشتری به مردم ارایه گردد.
وی در پایان با استقبال از تشکیل ستاد کارگروه اقتصادی با رویکرد شعار سال، حمایت از کالای ایرانی با همکاری ائمه جماعت استان گفت: در شرایط فعلی همه ما مسئولین باید پاسخگوی مشکلات مردمی باشیم، و هیچ مسئولی مبری از پاسخگویی نیست، لذا با تعامل و همفکری، ضمن شناسایی و تلاش در جهت رفع مشکلات مردم استان، همه باید از سیاست های نظام و دولت حمایت کنیم و این وظیفه همه مسئولین از جمله ائمه جماعت را سنگین تر می نماید.
شایان ذکر است که در این گردهمایی، ائمه جماعت استان، برخی از مشکلات موجود در لایه های مختلف مردمی از اقصی نقاط استان را با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان مطرح کردند و خواستار رفع مشکلات با همفکری و همدلی شدند.
تعداد بازدید:
30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری استان سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal