1397/02/19
تمرکززدایی و مدیریت بهینه توزیع زکات به فقرا و جامعه هدف، باعث رفع بی عدالتی می شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تاکید کرد:
دکتر سعید ناجی در نشست شورای زکات استان سمنان گفت: تمرکززدایی و مدیریت بهینه توزیع زکات به فقرا و جامعه هدف، باعث رفع بی عدالتی می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
شورای زکات استان سمنان با حضور نماینده ولی فقیه در استان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و اعضای شورای زکات استان در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان سمنان برگزار گردید.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در این نشست با اشاره به توفیقات کسب شده در زمینه زکات از سقف تعهدات پیش بینی شده، خاطرنشان کرد: به لطف خداوند این نشان دهنده رویکرد مطلوب مردم در این زمینه است و می طلبد همه دستگاه های اجرایی استان در گسترش و انتشار این فرهنگ نوع دوستی و فقرزدایی و رفع محرومیت در جامعه تلاش کنند.
دکتر سعید ناجی با اشاره به بروز آفت نگران کننده مراجعات مکرر برخی از نیازمندان به دستگاه های مختلف اجرایی استان جهت دریافت کمک های مالی یادآور گردید: با تمرکززدایی و سامان دهی بهتر این حرکت می توان در جهت رفع بی عدالتی و توزیع عادلانه کمک های نقدی در قالب زکات و...گام برداشت.
وی در پایان با اشاره به لزوم ترغیب و آگاه نمودن مردم خداجوی استان برای مشارکت در این امر خداپسندانه،خاطرنشان کرد: نقش فرهنگ دینی و واجباتی مثل زکات در پیشرفت، توسعه و رفع محرومیت در جامعه تاثیر گذار است که بایدثمرات و توفیقات معنوی این اقدام بیشتر برای مردم اطلاع رسانی شود.
تعداد بازدید:
33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری استان سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal