استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار 1397/05/18
پیام تبریک استاندار سمنان
به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
متن کامل پیام استاندار سمنان بشرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ
قسم به قلم و آنچه می نگارد.
رسانه آزاد و مستقل رکن چهارم دموکراسی و یکی از محورهای اساسی و بی بدیل توسعه است که همواره باید مورد توجه قرار گیرد و ابزاری است که باید برای پاسخگو نمودن و مهار همه ارکان قدرت در جامعه گام بردارد و به شفاف سازی امور بپردازد که راه نجات و رهایی از چنگال شوم فساد چیزی جز اطلاع رسانی شفاف نبوده و نخواهد بود.
ارباب رسانه که به روشن نگه داشتن چراغ اندیشه و به جریان انداختن نسیم آگاهی کمک می کنند، نخبگان فکری و سرمایه های اصلی جوامع بشری محسوب می شوند.
دولت تدبیر و امید و در راس آن رئیس جمهور محترم نیز همواره بر حمایت از آگاهی بخشی و جریان آزاد اطلاعات، آزادی بیان و اندیشه تاکید داشته است تا جائیکه در این دولت، سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات بعنوان یک گام بزرگ و اساسی راه اندازی گردیده است، اقدامی که به شکل عملی، شعار دانستن حق مردم است را تحقق ببخشد.
اینجانب فرا رسیدن 17 مرداد را به طلایه داران عرصه اندیشه و خبرنگاران پاک که همواره زبان گویای مردم و عامل ایجاد دوستی و همدلی در کشور و همچون سدی محکم در برابر تفرقه افکنان و دشمنان ملت هستند تبریک می گویم و یاد و خاطره 255 خبرنگار شهید را که در عرصه آگاهی بخشی به ملت در طول دوران انقلاب اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند گرامی می دارم.
امیدوارم خبرنگاران عزیز استان در جهت تنویر افکار عمومی و امیدبخشی به مردم و ارتقا سطح آگاهی و مهیا کردن بسترهای توسعه همه جانبه استان بیش از پیش موفق باشند.
تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal