استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
مقوله اوقات فراغت بسيارمهم است و بايد موردتوجه قرار گيرد 1396/01/31
استاندار سمنان:
مقوله اوقات فراغت بسيارمهم است و بايد موردتوجه قرار گيرد
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
بيست و دومين جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان استان با حضور دكتر خباز استاندار سمنان در محل سالن مديريت بحران بر گزار گرديد.
استاندار سمنان اظهار داشت: جوانان حق طلب با روحيه حقيقت جوي و حقيقت گويي درتمام عرصه ها حضور دارند و در همه برنامه ها هستند .همه بايد به دنبال حق گوييي و حق جويي باشيم و آنان را در جهت دستيابي به آرمانهاي بلندشان ياري نماييم .اوقات فراغت بايد با نگاه حقيقت بيني و حق جويي برنامه ريزي شود .و اين پيوست مد نظر قرارگيرد.
وي اظهار داشت: در مراسم روز جوانان مشاركت دستگاههاي اجرايي خانواده ها تاكيد نمود.دستگاهها به جوانان موفق و شاخص خود توجه كنند و نسبت به معرفي انان توجه كنند.
دكتر خباز با اشاره به برگزاري هفته جوان مصادف شدن با انتخابات بايد از اين فرصت براي ايجاد نشاد و حضورحداكثري و با شكوه و افزايش رغبت مردم و نسل جوان بهره گرفت. ما بايد براي مردم براي شركت در انتخابات ايجاد اميد كنيم و ورزش جوانان براي نشاط بيشتر جوان در اين ايام برنامه ريزي نمايند.
در اين جلسه گزارشي از عملكرد دستگاههاي اجرايي استان در سال 95 در راستاي اوقات فراغت ارايه و برنامه هاي هفته جوان تشريح شد و اعضا به بيان ديدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.
تعداد بازدید: 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal