استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
جلسه مشترك ستاد انتخابات استان با هياتهاي نظارت و بازرسي انتخابات استان سمنان برگزارشد. 1396/01/30
جلسه مشترك ستاد انتخابات استان با هياتهاي نظارت و بازرسي انتخابات استان سمنان برگزارشد.
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
دكترقنبري معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري در اين جلسه كه در محل استانداري برگزار شد با تاكيد بر اينكه مشاركت حداكثري مردم در انتخابات يك اصل است، افزود: همه ما بايد تلاش كنيم كه زمينه مشاركت پرشور و حداكثري مردم و همچنين برگزاري انتخاباتي سالم و قانونمند را در كشور فراهم كنيم كه در اين راستا لازم است مسائل و مشكلات احتمالي را با كمك هيات هاي اجرايي و نظارت و بازرسي بررسي و نسبت به رفع آنها در اسرع وقت در استان اقدام نماييم.
وي با اشاره به سالم سازي فضاي عمومي گفت: بايد با ايجاد فضايي امن، سالم و شفاف، زمينه حضور و مشاركت پرشور و پرنشاط انتخابات فراهم شود چرا كه حضور حد اكثري مردم آبرو و اقتدار نظام و باعث سرافرازي ايران اسلامي است واميدواريم با تعامل، هم افزايي و هماهنگي بين ستاد انتخابات استان و هيات هاي نظارت و بازرسي و بهره گيري از رهنمودهاي مقام معظم رهبري، شاهد برگزاري انتخاباتي شكوهمند، قانونمند و سالم در 29 ارديبهشت سال 96 در كشور باشيم.
دكتر قنبري رعايت بيطرفي و عمل به امر قانون را از مهمترين وظايف مجريان و دست اندركاران برگزاري انتخابات دانست و خاطرنشان نمود: اطمينان مردم به مجريان انتخابات، مي تواند موجب افزايش مشاركت شود لذا مجريان و دست اندركاران برگزاري انتخابات بايد با اجراي صحيح و قانوني وظايف و ماموريت هاي خود، سهم و نقش خود را در ارتقاي مشاركت عمومي در انتخابات ايفا كنند.
ريس ستاد انتخابات استان، حضور پرشور مردم در انتخابات را عامل خنثي كننده توطئه هاي دشمنان دانست و گفت: حضور حداكثري در پاي صندوق هاي رأي نيز دشمن را در رسيدن به اهداف شوم خود ناكام خواهد گذاشت.
وي همچنين رصد فعاليت هاي انتخاباتي را در فضاي مجازي خواستار شد و گفت: تحركات و فعاليت هاي زودرس انتخاباتي در استان رصد و گزارش شائبه هاي تبليغاتي نيز به مراجع ذيربط جهت رسيدگي و برخورد ارسال شود.
قنبري ادامه داد: در مجموع تمامي تمهيدات لازم براي برگزاري هرچه بهتر انتخابات در استان پيش بيني شده و مسائل و مشكلات احتمالي نيز در دست بررسي و رفع است.
وي در ادامه از بازرسان و ناظران ستاد انتخابات استان خواست تا با هشياري كامل فضاي مجازي را مورد بررسي قرارداده ودرصورت مشاهده هرگونه تخلف نسبت به رفع آن و اعمال قانون اقدام نمايند.
وي با اشاره به حضور 3000 نفر عوامل اجرايي در برگزاري انتخابات ارديبهشت ماه افزود: هيات بازرسي بازوي اجرايي فرمانداران و بخشداران هستند ولازم است همه ما اهتمام ويژه در راستاي برگزاري مطلوب و قانونمند آن داشته باشيم و با تعامل و هماهنگي بين كليه دست اندكاران انتخابات، در جهت مشاركت حداكثري مردم در پاي صندوق هاي راي گام برداريم.
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي و رييس ستاد انتخابات استان سمنان اصل بي طرفي و رعايت قانون را در امر انتخابات مورد تاكيد قرار داد و اظهار داشت: تمام تلاش ما بايد اين باشد كه با صيانت از آراي مردم ، سلامت و امنيت انتخابات را به بهترين شكل ممكن تامين كنيم.
دكتر قنبري با اشاره به ضرورت عمل به قانون و انجام صحيح وظايف محوله به دست اندركاران برگزاري انتخابات، گفت: بحث بازرسي در انتخابات مچ گيري نيست بلكه هدف ما جلوگيري از بروز تخلفات احتمالي و تامين سلامت و صحت انتخابات است.
در اين جلسه رؤساي هيات هاي بازرسي بر انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا و رييس هيات بازرسي ستاد انتخابات استان گزارشي از اقدامات و برنامه هاي خود را براي برگزاري هرچه بهتر انتخابات ارائه نمودند.

تعداد بازدید: 51
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal