استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
تحقق شعار سال و فرمايش مقام معظم رهبري با سرمايه گذاري محقق مي شود 1396/01/01
استاندار سمنان :
تحقق شعار سال و فرمايش مقام معظم رهبري با سرمايه گذاري محقق مي شود
دكتر محمد رضا خباز ، استاندار سمنان با حضور در استوديوي برنامه ي زنده ي عيدانه كه بمناسبت تحويل سال نو از عمارت خيل خان شهرستان مهديشهر به روي آنتن شبكه ي سراسري جام جم ، شما و شبكه ي استاني سيماي سمنان رفت ، گفت : تحقق فرمايش رهبر معظم انقلاب مبني بر اقتصاد مقاومتي ، توليد ، اشتغال با سرمايه گذاري و جذب سرمايه گذاران داخلي و خارجي محقق مي گردد و استان سمنان از اسفند 1394 به اين فكر بود . 
وي با اشاره به عقد قرارداد با جمعي از سرمايه گذاران داخلي و خارجي در 16 اسفند 1394 گفت : ما از اسفند سال 94 تلاش كرديم تا زمينه ي حضور سرمايه گذاران را در استان سمنان فراهم نماييم .
وي در اين برنامه ي زنده با برشمردن جمعي از ويژگي ها و خصايص ناب و منحصر به فرد استان سمنان از اين استان به عنوان استان ممتاز كشور ياد كرد و گفت : اين استان سرشار از جاذبه هاي مختلف گردشگري و تفريحي است كه هنوز براي مردم كشور ناشناخته مانده و اميد است با تحقق شعار از معبر به مقصد شاهد اقامت و حضور گردشگران بيشتر در اين استان باشيم .
وي در اين ارتباط زنده كه بصورت همزمان از شبكه هاي سراسري جام جم و شما نيز پخش مي شد از عموم هم وطنان ارجمند دعوت كرد تا در ايام نوروز به استان سمنان سفر كنند .  
تعداد بازدید: 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal