مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت
جستجو
مقدمات انتخابات الكترونيكي شوراي اسلامي شهر در سمنان، دامغان و شاهرود فراهم شد 1396/01/28
رئيس ستاد انتخابات استان سمنان:
مقدمات انتخابات الكترونيكي شوراي اسلامي شهر در سمنان، دامغان و شاهرود فراهم شد
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي و رئيس ستاد انتخابات استانداري در نشست ستاد انتخابات استان سمنان كه در محل استانداري برگزار شد، ضمن اشاره به مهيا شدن تمام زيرساخت هاي لازم براي برگزاري انتخاباتي پرشور در ديار قومس، بيان داشت: فرهنگ سازي انتخابات الكترونيك و برگزاري مانور انتخابات الكترونيك در سه شهر استان شامل سمنان، دامغان و شاهرود در دستور كار است .
وي افزود: اين سه شهرستان در زمره ستاد هاي انتخابات استان سمنان هستند كه براي برگزاري الكترونيكي انتخابات ويژه پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهرها و روستاها به صورت پايلوت انتخاب شده اند.
رئيس ستاد انتخابات استان سمنان درباره روند برگزاري انتخابات نيز، گفت: در انتخابات شوراي شهر و روستا هيچ صندوق سياري در روستاهاي استان پيش بيني نشده است و در تمامي روستا صندوق اخذ راي به صورت ثابت خواهد بود.
قنبري افزود: حفاظت از اماكن و شعب اخذ راي يكي از اركان و اصول اساسي در هر انتخابات است كه اين مهم بصورت كامل در استان به انجام خواهد رسيد .
وي با بيان اينكه يكي از وظايف مسئولان رصد انتخابات و اخبار مربوط به آن است، ابراز داشت: نظارت بر فعاليت هاي تبليغاتي نيز از ديگر اقدامات ما در اين ايام خواهد بود كه در جلسات ستاد انتخابات به صورت هفته اي گزارش آن قرائت مي شود.
معاون سياسي امنيتي استانداري درباره ضوابط تبليغات انتخاباتي نيز، گفت: تجمعات غير قانوني ممنوع بوده و طبعا جلساتي كه با مجوز به انجام مي رسند بايد در عالي ترين وضعيت امنيت برگزار شوند علاوه بر اين امر، شوراي پيشگيري از تخلف و جرم انتخاباتي در سطح كشور و استان تشكيل شده و مسئولان بصورت كامل در بحث برگزاري سالم انتخابات تلاش خواهند كرد ليكن استفاده از امكانات دولتي و بيت المال در انتخابات ممنوع است و با متخلفان برخورد جدي خواهد شد .
قنبري افزود: آموزش پرسنل اجرايي شعب يكي از ضروريات است و اين مهم بايد با نظارت كامل مسئولان به انجام رسد .
تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal