مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت
جستجو
اولين جلسه هم انديشي و هماهنگي مديران فناوري اطلاعات در سال 1396 1396/01/27
به گزارش مديريت فناوري اطلاعات و شبكه دولت
اولين جلسه هم انديشي و هماهنگي مديران فناوري اطلاعات در سال 1396
اولين جلسه هم انديشي و هماهنگي مديران فناوري اطلاعات در سال1396، به رياست آقاي همتيان معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري و حضور مديران فاوا استان برگزار گرديد.
اين جلسه كه با هدف تبادل نظر براي برنامه ريزي هاي آتي حوزه فناوري اطلاعات تشكيل شده بود در ابتدا مديران حوزه هاي پست، پست بانك، مخابرات، زيرساخت و اداره كل ارتباطات و فناوري اطلاعات، ضمن ارايه گزارش اهم اقدامات انجام شده سال95 ، برنامه هاي سال 96 را تبيين نمودند.
آقاي همتيان ضمن تشكر از دستگاه‌ها و همكاري آن‌ها در رخدادهاي بزرگ استاني از جمله سفر رياست محترم جمهور و انتخابات، بيان نمودند كه مديران با مطالعه برنامه هاي دولت تدبير و اميد در حوزه فاوا و بهره برداري از نقطه نظرات مردم به عنوان يك چراغ راه، همگام با سياستهاي دولت در راستاي وظايف خود گام بردارند و در اين راه از 100% ظرفيت‌ بودجه سال 96 بهره برداري نمايند.
در اين جلسه ضرورت عملياتي سازي و توسعه دولت الكترونيك، برنامه ريزي براي ايجاد اشتغال در حوزه ICT و سهم استان در اين خصوص، حمايت از كسب و كارهاي نوپا استان در اين زمينه، ارايه خدمت و پوشش كامل ارتباطات و خدمات به زائرين علي بن موسي الرضا(ع) در مسير حركت ايشان به مشهد مقدس به عنوان اولويت كارها و خدمات اعلام گرديد.
تعداد بازدید: 11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal