مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت
جستجو
دومين جلسه كارگروه توسعه مديريت استانداري مورخ 14/12/95 1395/12/16
به گزارش مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداري:
دومين جلسه كارگروه توسعه مديريت استانداري مورخ 14/12/95
در ابتداي جلسه آقاي مرتضايي مديركل دفتر برنامه ريزي، نوسازي و تحول اداري ضمن تشكر و خير مقدم به حاضرين در جلسه، دستور كار جلسه را قرائت نمودند.
سپس جناب آقاي معينيان مديركل دفتر مديريت عملكرد بازرسي و امور حقوقي استانداري به ارائه گزارش عملكرد كميته مديريت عملكرد سلامت اداري و صيانت از حقوق مردم پرداخته و موانع و مشكلات موجود را بيان داشتند.
در ادامه جلسه جناب آقاي همتيان هدف برگزاري اين جلسات را در راستاي وظايف محوله استانداري و بمنظور ارتقاء خدمات دستگاه هاي اجرايي و افزايش رضايت مندي ارباب رجوع و مجموعه كاركنان دستگاه هاي اجرايي استان دانسته و در ادامه افزودند: تقويت نواقص و اشكالات در دستگاه هاي اجرايي و بخصوص در فرمانداري ها و همچنين تشويق مراكز اجرايي موفق و ادارات با رضايتمندي بالا از ديگر برنامه هاي اين كارگروه بوده و در نظر است با استفاده از امكانات و تسهيلات در نظر گرفته شده براي دستگاه هاي اجرايي زمينه ارتقاء خدمات و افزايش كيفيت رضايتمندي ارباب رجوع و كاركنان ادارات را فراهم آوريم.
سپس جناب آقاي دكتر قنبري معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري نيز در اين جلسه با بيان اينكه تكريم ارباب رجوع و كاركنان بايد به عنوان يك اصل اساسي در ادارات مطرح گرديده وبصورت واقعي اجرايي گردد، بر لزوم كيفيت بخشي به خدمات ارائه شده به كاركنان دولت و ارباب رجوع تأكيد نمودند.
در ادامه نيز جناب آقاي مشكي نسب مدير كل امور اداري و مالي استانداري بيان داشتند: با اجرايي شدن بند 9 ماده 68 قانون خدمات كشوري كارمندان دولت مي توان اميد داشت تا سطح رضايتمندي كاركنان دولت در خصوص نحوه پرداخت اضافه كار افزايش يافته و متعاقب آن كيفيت ارائه خدمات به ارباب رجوع نيز اصلاح گردد.
مهندس دانايي؛ فرماندار سمنان هم در جلسه ي كارگروه توسعه مديريت استانداري تصريح نمودند: ارائه خدمات رفاهي و امكانات جانبي به كارمندان دولت سهم بسزايي در ايجاد انگيزه و تشويق كاركنان خواهد داشت.
در پايان اين جلسه مقرر گرديد ضمن ارسال نتايج ارزيابي هاي انجام شده از فرمانداري هاي استان ، در خصوص اصلاح نقاط ضعف و همچنين ارتقاء سطح خدمات ارائه شده به كاركنان و ارباب رجوع اقداماتي صورت گيرد.
تعداد بازدید: 49
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal