مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت
جستجو
در راستاي برگزاري هرچه باشكوهتر انتخابات و بررسي و هماهنگي لازم در اين خصوص در روز سه شنبه مورخ 10/12/95 از بخشداري اميريه و بخشداري مركزي دامغان بازديد به عمل آمده است. 1395/12/15
به گزارش مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداري:
در راستاي برگزاري هرچه باشكوهتر انتخابات و بررسي و هماهنگي لازم در اين خصوص در روز سه شنبه مورخ 10/12/95 از بخشداري اميريه و بخشداري مركزي دامغان بازديد به عمل آمده است.
آقاي شادكام اظهار داشتند ما به دنبال بسترسازي مناسب هستيم و بايد تا بيستم اسفندماه همه‌ي بسترهاي لازم، همانند نيروي انساني، امكانات و تجهيزات و امور مربوط به پشتيباني فناوري اطلاعات و آموزش آماده باشد و تا حد امكان تجهيزات از طريق بخش تامين گردد.
آقاي اردكاني بخشدار اميريه از وضعيت بخش و اقدامات انجام شده در راستاي برگزاري انتخابات با شكوه و سالم گزارشي اجمالي ارائه نمودند و كارشناسان بخشداري كه هر كدام در احكام جداگانه اي موظف به انجام مسئوليت براي برگزاري انتخابات هستند شرح مختصري از نيازهاي حوزه ي كاري خود را بيان نمودند.
آقاي اميرفخريان بخشدار مركزي دامغان گزارشي از نحوه ي اطلاع رساني براي اخذ عدم سوء پيشينه براي داوطلبين و وضعيت بخش ارائه نمودند و اظهار داشتند تمام تلاش خود را در راستاي برگزاري انتخابات باشكوه و سالم به كار مي بندند و كارشناسان بخشداري نيز در راستاي وظايف خود به مواردي اشاره داشتند.
آقاي اقوامي‌پناه اظهار داشتند تمام تلاش خود را براي برگزاري آموزش بكار مي‌بنديم و همكاري و تعامل همه‌ي عزيزان در بحث آموزش مورد انتظار مي‌باشد و برخي از آموزش‌ها به صورت كارگاهي و عملياتي برگزار مي‌گردد.
آقاي معنوي اعلام داشتند از 25 فرآيند انتخابات، 24 فرآيند توسط فناوري اطلاعات انجام مي‌شود. انسجام مجموعه‌ي داخلي استان يكي از آيتم هاي مورد تاكيد مي‌باشد و پايداري سامانه‌ها (سامانه جامع انتخابات، پيام استان، اتوماسيون چارگون و...) در ستاد استان رصد مي‌گردد.
تعداد بازدید: 18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal