مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت
جستجو
دومين جلسه كميته  اصلاح ساختار، فرآيندها، توسعه دولت الكترونيك و فناوري هاي مديريتي  مورخ 7/12/95 1395/12/10
به گزارش مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداري:
دومين جلسه كميته اصلاح ساختار، فرآيندها، توسعه دولت الكترونيك و فناوري هاي مديريتي مورخ 7/12/95

در ابتداي جلسه آقاي مرتضايي رئيس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات ضمن تشكر و خير مقدم به حاضرين در جلسه و اشاره به هدف برگزاري اين جلسات در راستاي كارگروه توسعه مديريت استانداري وحل و فصل مسائل اداري و مديريتي دستوركار جلسه به ترتيب قرائت نمودند.
سپس در ادامه جلسه سرپرست معاونت برنامه ريزي، نوسازي و تحول اداري گزارشي از سير اقدامات معاونت برنامه ريزي، نوسازي و تحول اداري در راستاي شرح وظايف كميته در جهت افزايش بهره وري نيروي انساني و كاهش هزينه ها و كار آمدي فعاليت ها به اعضاء محترم كميته ارائه نمودند.
سپس جناب آقاي همتيان رئيس محترم كميته ضمن تشكر و ابراز خرسندي از حضور فعال اعضاء در مباحث ارائه شده، بيان داشتند: كميته اصلاح ساختار، فرآيندها، توسعه دولت الكترونيك و فناوري هاي مديريتي، يكي از كميته هاي مؤثر در بحث كارگروه توسعه مديريت استانداري بوده و اين كميته مي بايستي سؤالات و ابهامات موجود در اجراي برنامه ها را با ارائه گام به گام مطالب در جلسات و اخذ نظرات و پيشنهادات مديران و كارشناسان عضو كميته بر طرف نمايد همچنين در اين راستا اجراي دوره هاي آموزشي و مشاركت همكاران مي تواند بسيار مؤثر وخروجي هاي بسيار خوبي را به همراه داشته باشد. در ادامه معاون استاندار همچنين با اشاره به افزايش حجم وظايف محوله دراستانداري ها به لزوم احصاء وظايف در دفاع و تقويت جايگاه و نقش مؤثر فرمانداري ها و بخشداري هاي استان تأكيد نمودند.
درخاتمه اعضاء كميته پس از بحث و تبادل نظر در رابطه با راهكارهاي اجراي مطلوب برنامه ها درخصوص دستور كار جلسه آتي كميته نظرات و پيشنهادات خود را ارائه نمودند.

تعداد بازدید: 34
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal