مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت
جستجو
استانداري سمنان در ميان 1200 كاربر دولتي و خصوصي به عنوان " سازمان الكترونيكي برگزيده" معرفي شد. 1395/10/19
گامي ديگر در استقرار دولت الكترونيك در استان سمنان:
استانداري سمنان در ميان 1200 كاربر دولتي و خصوصي به عنوان " سازمان الكترونيكي برگزيده" معرفي شد.
در ششمين همايش سالانه شركت چارگون (توليد كننده مجموعه نرم افزارهاي اتوماسيون جامع اداري) كه روز شنبه مورخ 18/10/95 در مركز همايش هاي برج ميلاد تهران برگزار شد، استانداري سمنان به عنوان "سازمان الكترونيكي برگزيده" اعلام شده و ضمن دريافت تنديس همايش، مورد تقدير قرار گرفت.
اين انتخاب توسط تيمي متشكل از مديران و متخصصان مجرب حوزه هاي مختلف، بر پايه كميت و كيفيت اطلاعات درج شده در سامانه اتوماسيون اداري و بر اساس مجموعه اي از معيارهاي كمي و كيفي كه اهم آنها شامل : ابعاد و حجم پروژه، ميزان بومي سازي دانش نرم افزار در سازمان، چگونگي استقرار نرم افزارها، ميزان بهره برداري از نرم افزار در سطوح مختلف سازماني، رويكرد توسعه سيستم ها و همچنين ضريب نفوذ نرم افزارها در سازمان است، صورت گرفته و استانداري سمنان با داشتن نمره بالا در اين شاخص ها به عنوان "سازمان الكترونيك برگزيده" انتخاب شده و در اين همايش مورد تقدير قرار گرفت.
در اين همايش مرتضايي قهرودي ضمن تشكر از شركت چارگون، وجود همدلي و تعامل ميان مجموعه كاركنان و مديران ، توجه به دانش روز و پاسخ به نياز هاي آينده مشتريان را عامل موفقيت شركت چارگون عنوان نمودند.
ايشان عنوان داشتند استانداري سمنان از سال 1389 اقدام به پياده سازي سامانه اتوماسيون اداري جامع چارگون نموده و توانسته است سازمان الكترونيك خود را كه شامل استانداري و فرمانداريها و بخشداريهاي تابعه است، به صورت متمركز و با حداكثر بهره وري پياده سازي نمايد.
ايشان انتخاب استانداري سمنان به عنوان "سازمان الكترونيكي منتخب" را از ميان مشتريان يك و نيم ميليوني اين نرم افزار در سطح كشور، موفقيتي بزرگ براي مجموعه استانداري بوِيزه معاونت فناوري اطلاعات و امنيت شبكه مركز برنامه ريزي،نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداري سمنان دانسته و آن را گام موثر ديگري در مسير استقرار دولت الكترونيك سمنان ناميد.
تعداد بازدید: 30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal