مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت
جستجو
نهمين جلسه كميته ساماندهي فضاها و ساختمانهاي اداري استان برگزار گرديد. 1395/10/11
به گزارش مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات:
نهمين جلسه كميته ساماندهي فضاها و ساختمانهاي اداري استان برگزار گرديد.
نهمين جلسه كميته ساماندهي فضاها و ساختمانهاي اداري استان به رياست جناب آقاي همتيان معاون محترم هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع و با حضور رئيس محترم سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و ساير اعضاء كارگروه در روز يكشنبه مورخ 5/10/95 در محل سازمان برنامه و بودجه استان برگزار گرديد.
در اين جلسه ابتدا جناب آقاي طاهري دبير محترم جلسه ضمن تشكر از حضور مدعوين، دستور كار جلسه را به ترتيب قرائت و پس از بحث و بررسي در خصوص درخواست شوراي اسلامي شهر روديان مبني بر واگذاري ساختمان قديمي دهياري روديان شهرستان شاهرود به نيروي انتظامي و درخواست استانداري مبني بر واگذاري مدرسه بلا استفاده شهركهن آباد به بخشداري مربوطه تصميم گيري شد.
در ادامه جلسه آخرين وضعيت بانك اطلاعات اموال دولتي در استان توسط نماينده اداره كل امور اقتصادي و دارايي تشريح و مسائل و مشكلات مطرح گرديد.
سپس گزارش بازديد گروه كارشناسي از ساختمان هاي دولتي شهرستان سمنان قرائت و مقرر شد در جلسات آتي از مديران كل ذيربط براي اداي توضيحات و تعيين تكليف واگذاري به دستگاه هاي نيازمند و يا فروش اموال شناسايي شده اقدام گردد.
تعداد بازدید: 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  : سمنان، بلوار بسيج استانداري سمنان - مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات  2129370
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal