معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری
جستجو
تجليل از دست اندركاران دومين جشنواره و نمايشگاه پژوهش و فناوري استان انجام شد. 1395/09/28
با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري:
تجليل از دست اندركاران دومين جشنواره و نمايشگاه پژوهش و فناوري استان انجام شد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان :

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري در اين جلسه با قدرداني از تلاش دست اندركاران برگزاري مجموعه برنامه هاي هفته پژوهش و فناوري استان گفت : انتخاب استان سمنان بعنوان استان برتر كشور در حوزه علم ، پژوهش و فناوري مسئوليت ما را در انجام برنامه هاي دانش بنيان و نيز گسترش فرهنگ تحقيق و توسعه بيشتر نموده و لازم است تا همگي تلاش نمائيم تا موقعيت كنوني را حفظ نموده و كيفيت بخشي كنيم.

وي افزود: مراكز آموزشي و پژوهشي و بويژه پارك علم و فناوري استان بايد تلاش نمايند تا شرايط ظهور و بروز بيش از پيش پژوهشگران در مراكز دانش بنيان افزايش يافته و بايد به آنان كمك نمائيم تا امكان ثبت فعاليت ها و بروز استعدادهايشان را فراهم نمايند .

همتيان در ادامه با اشاره به حضور طيب نيا وزير اقتصاد بعنوان نماينده دولت در طرح اقتصاد مقاومتي استان سمنان گفت : بانكها شرايط لازم براي ارائه تسهيلات به جوانان محقق و پژوهشگر را فراهم آورده و تلاش نمايند تا براي شركت هاي دانش بنيان خدمات و تسهيلات بيشتري پيش بيني گردد .

در ادامه اين جلسه دكتر جلالي رئيس پارك علم و فناوري استان و ديگر اعضاء حاضر در جلسه به بيان نقطه نظرات و نيز پيشنهادات خود در اين ارتباط پرداختند .

تعداد بازدید: 54
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشانی معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، نوسازی وتحول اداری استانداری : سمنان - بلوار بسیج - استانداری سمنان - معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، نوسازی وتحول اداری استانداری.  تلفن: 2129181

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ريزي، نوسازي وتحول اداری استانداري می‌باشد.
Powered by DorsaPortal