معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری
جستجو
استان سمنان ، استان برتر كشور در حوزه علم و فناوري 1395/09/28
در هفدهمين جشنواره تجليل از پژوهشگران و فناوران برگزيده كشور عنوان شد:
استان سمنان ، استان برتر كشور در حوزه علم و فناوري

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
محمد رضا خباز استاندار سمنان در هفدمين جشنواره تجليل از پژوهشگران و فناوران برگزيده كشور كه با حضور معاون علمي و فناوري رئيس جمهوري و وزير علوم، تحقيقات و فناوري در تهران برگزار شد، به عنوان استاندار برگزيده در حوزه علم،پژوهش و فناوري معرفي و تقدير شد.
در هفدهمين جشنواره تجليل از پژوهشگران و فناوران برگزيده و دوازدهمين جشنواره ايده هاي برتر و استارت آپ هاي دانشگاهي موسوم به شتاپ همچنين از پژوهشگران و فناوران برگزيده و ايده هاي برتر نيز تجليل بعمل آمد .
بخشي از هفدهمين جشنواره تجليل از پژوهشگران و فناوران برگزيده به معرفي برترين استان هاي كشور در حوزه علم و فناوري اختصاص داشت كه در اين بخش از 'محمدرضا خباز' استاندار سمنان، به همراه 'سيد محمدعلي افشاني' استاندار فارس،'عبدالمحمد زاهدي' استاندار كردستان، بعنوان استانداران برگزيده كشور در حوزه علم ، پژوهش و فناوري تجليل شد.
لازم بذكر است در اين مراسم همچنين از دكتر 'عباس هنربخش رئوف' رئيس دانشگاه سمنان و روساي دانشگاههاي شيراز ، كردستان ، سيستان و بلوچستان و فردوسي مشهد نيز تجليل و تقدير بعمل آمد .

تعداد بازدید: 62
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشانی معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، نوسازی وتحول اداری استانداری : سمنان - بلوار بسیج - استانداری سمنان - معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، نوسازی وتحول اداری استانداری.  تلفن: 2129181

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه ريزي، نوسازي وتحول اداری استانداري می‌باشد.
Powered by DorsaPortal