استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
ارتش ايران بزرگترين نيروي مسلح در منطقه است 1396/01/29
استاندار سمنان :
ارتش ايران بزرگترين نيروي مسلح در منطقه است
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان ،محمدرضاخباز افزود: امروز ارتش و نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران با رهبري خردمندانه فرماندهي معظم كل قوا و در سايه خودباوري، خوداتكايي و نوآوري، بزرگ ترين نيروي مقتدر مسلح در منطقه محسوب مي شود كه در كنار برقراري صلح و امنيت، مظهر اقتدار ملي و مايه آرامش ملت ايران و ساير ملت هاي منطقه است.
امير سرتيپ دوم ستاد عليرضا فخرآبادي ارشد نظامي ارتش در استان سمنان و فرمانده قرارگاه علمياتي لشكر 58 تكاور ذوالفقار نير در اين مراسم گفت: 29 فرودين ماه روز احياي دوباره ارتش و سالروز اعتماد امام خميني(ره) به ارتش و تجديد ميثاق ارتشيان براي تحقق آرمان هاي انقلاب است.
فخرآبادي، ارتش جمهوري اسلامي ايران را يكي از مقتدرترين و بروز ترين ارتش هاي دنيا عنوان كرد و گفت: ارتش ايران داراي نيروي معنوي و ولايي است كه در هيچ جاي دنيا چنين نيروهايي وجود ندارد .
نيروهاي مسلح مستقر در شهرستان شاهرود در رژه اي با شكوه روز ارتش جمهوري اسلامي ايران را گرامي داشتند.
در اين مراسم يگانهاي نمونه پياده و موتوري تيپهاي 158 شهيد كشاورزيان و 258 شهيد پژوهنده، گروه پدافند هوايي هوايي ده محرم، نيروي انتظامي و بسيج با اجراي رژه از مقابل كلام ا... مجيد و تمثال مبارك بنيانگذار جمهوري اسلامي و مقام معظم رهبري توان رزمي و دفاعي خود را به نمايش گذاشتند.
اجراي برنامه هاي نمايشي رزمي كاران تيپ 158 شهيد كشاورزيان از ديگر برنامه هاي اين مراسم بود.
تعداد بازدید: 14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal