استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
آموزشها و مهارت آموزي بايد منجر به كارافريني شود 1396/01/28
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري:
آموزشها و مهارت آموزي بايد منجر به كارافريني شود
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
اولين جلسه شوراي مهارت آموزي و آشتغال استان با حضور همتيان معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار سالن غدير استانداري سمنان برگزار گرديد .
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري سمنان اظهار داشت : آموزشها و مهارت آموزي بايد منجر به كارافريني شود .
وي افزود: آموزشها و مهارت آموزي بايد با هدف اشتغال زايي باشد و از دستگاههاي غير متولي به دستگاههاي متولي سپرده شود.
سلامتي مدير كل امور اقتصادي نيز در اين جلسه هدف از برگزاري اولين جلسه شوراي مهارت آموزي و اشتغال را لزوم ارتقاء سطح آموزش هاي مهارتي به عنوان ابزاري مهم در راه دستيابي به اشتغال پايدار در چهارچوب سياستهاي اقتصاد مقاومتي و الزام مديريت يكپارچه آموزشهاي مهارتي در حوزه اشتغال زا و پيشگيري از موازي كاري و بهره برداري بهينه از امكانات و تجهيزات دستگاههاي اجرايي استان عنوان كرد.
در ادامه محمودي مدير كل فني و حرفه اي استان سمنان با ارايه گزارش اقدامات انجام شده در خصوص آموزش و مهارت آموزي فني و حرفه اي استان خواستار توجه بيشتر به مقوله آموزش در جهت افزايش اشتغال شد و افزود: با برنامه ريزي صورت گرفته در راستاي تحقق شعار اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال حرفه آموزي و مهارت آموزي ميتوان زمينه توسعه اشتغال را فراهم ساخت تا جوانان بتوانند با بهره گيري از دانش خود كارافريني نمايند.
تعداد بازدید: 17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal