استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
بر تدوين برنامه جامع جهت بهره برداري از معادن استان تاكيد كرد 1396/01/28
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري
بر تدوين برنامه جامع جهت بهره برداري از معادن استان تاكيد كرد
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري در اولين جلسه كارگروه معادن استان بر لزوم تدوين برنامه جامع جهت بهره برداري از معادن استان تاكيد كرد.
وي افزود: اگر معادن استان به بهره برداري برسند و فعاليت خود را به طور مستمر ارائه دهند ما شاهد رونق توليد و اشتغال در اين بخش خواهيم بود و منويات مقام معظم رهبري در خصوص شعار سال 96 را تحقق خواهيم بخشيد.
ايشان خاطر نشان كرد: بايد واگذاري ها اولويت بندي گردد تا به شكل منسجم تر بهره برداري از معادن صورت گيرد.
همتيان اظهار داشت: سازمان صنعت، معدن و تجارت بايد محوريت كار را به عهده گيرد و با تشكيل جلسات به طور مستمر مسائل استاني را مورد بررسي قرار دهد و مسائلي كه نياز به پيگيري دارد، مشخص گردد.
معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري تاكيد كرد: روند ساختار معادن بروز رساني و اصلاح شود و معادني كه ميتوانند به بهره برداري برسند از آنها حمايت گردد و اگر آماده بهره برداري نيستند تعيين تكليف شود .
وي افزود: بايد زمينه هاي لازم جهت سرمايه گذاري در بخش معدن فراهم گردد و سرمايه گذاراني كه مشكل منابع مالي دارند با همكاري و تعامل بانكها طرح موضوع گردد و تسهيلات لازم در اختيار آنان قرار گيرد.
در ادامه اين جلسه اسودي رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت سه مشكل عمده معادن را اكتشاف، استخراج و صنايع معدني عنوان كرد و گفت: كه بايد منابع طبيعي محيط زيست و معارضين محلي در بخش اكتشاف همكاري نمايند.
تعداد بازدید: 14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal