استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
حفظ حيات واحد هاي توليدي هدف اصلي كارگروه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد است 1396/01/27
استاندار سمنان:
حفظ حيات واحد هاي توليدي هدف اصلي كارگروه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد است
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
با حضور استاندار سمنان در دومين جلسه كارگروه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان، مشكلات پنج واحد توليدي استان در امور مربوط به بانكي ، ماليات و زيربنايي بررسي شد.
در پنجاه و سه جلسه قبلي اين كارگروه مشكلات 352 واحد توليدي استان بررسي و در جهت رفع موانع پيش رو 851 مصوبه به تصويب اعضاي كارگروه رسيده است.
تاكنون در راستاي بهبود توليد و اشتغال و در راستاي اهداف اقتصاد مقاومتي به 766 واحد توليدي استان در حدود 412 ميليارد تومان تسهيلات رونق توليد پرداخت شده است.
از 851 مصوبه قبلي اين كارگروه ، 48 درصد مربوط به امور بانكي ، 17 درصد مربوط به امور زيربنايي ، 14 درصد مربوط به امور مالياتي ، ، 10 درصد مربوط به امور تامين اجتماعي و مابقي ساير مي باشد.گفتي است پيش ازگارگروه ستاد تسهيل و رفع موانع توليددكتر خباز استاندار سمنان به همراه اعضاي كاررگروه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد ازبخشهاي مختلف شركتهاي پارساسازان و كارخانه نيمه شعبان (محصولات بهداشتي و دستمال كاغذي بي تا)بازديد كردند.
اين شركت كه داراي شعبه اي در كشور عراق نيز مي باشد با سرمايه گذاري بالغ بر 20 ميليارد ريال ظرفيت توليد سالانه 3900 تن انواع دستمال كاغذي و محصولات بهداشتي را دارد.
داشتن برند معروف ثبت شده و شناخته شده در بازار ، تجربه و تخصص مديران ، كيفيت بالاي محصولات و صادرات به كشورهاي افغانستان و عراق از ويژگي هاي بارز اين واحد توليدي است كه توانسته است زمينه اشتغال حدود 440 نفر را در استان فراهم نمايد.

تعداد بازدید: 31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal