استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
برگزاري اولين جلسه هم انديشي و هماهنگي مديران فناوري اطلاعات در سال 96 1396/01/27
برگزاري اولين جلسه هم انديشي و هماهنگي مديران فناوري اطلاعات در سال 96
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
اولين جلسه هم انديشي و هماهنگي مديران فناوري اطلاعات در سال96 با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري و مديران فاوا استان برگزار گرديد.
همتيان ضمن تشكر از دستگاه ‌ها و همكاري آن‌ها در رخدادهاي بزرگ استاني از جمله سفر رياست محترم جمهور و انتخابات، گفت: لازم است مديران با مطالعه برنامه هاي دولت تدبير و اميد در حوزه فاوا و بهره‌برداري از نقطه نظرات مردم به عنوان يك چراغ راه، همگام با سياست هاي دولت در راستاي وظايف خود گام بردارند و در اين راه از 100% ظرفيت‌ بودجه سال 96 بهره برداري نمايند.
در اين جلسه كه با هدف تبادل نظر براي برنامه ريزي هاي آتي حوزه فناوري اطلاعات تشكيل شده بود مديران حوزه هاي پست، پست بانك، مخابرات، زيرساخت و اداره كل ارتباطات و فناوري اطلاعات، ضمن ارايه گزارش اهم اقدامات انجام شده سال95، برنامه هاي سال 96 را تبيين نمودند.
در ادامه ضرورت عملياتي سازي و توسعه دولت الكترونيك، برنامه ريزي براي ايجاد اشتغال در حوزه ICT و سهم استان در اين خصوص، حمايت از كسب و كارهاي نوپا استان در اين زمينه، ارايه خدمت و پوشش كامل ارتباطات و خدمات به زائرين علي بن موسي الرضا(ع) در مسير حركت ايشان به مشهد مقدس به عنوان اولويت كارها و خدمات اعلام گرديد.
تعداد بازدید: 21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal